* Aktuální rekordy v krasojízdě    
* nominace rozhodčích    
* postupy MČR krasojízda    
* pravidla krasojízdy 2020    
* Český pohár krasojízda    
   
        KALENDÁŘ SOUTĚŽÍ 2020            
Datum Den Disciplína ŘS Soutěž Pozn. Pořadatel Kategorie stát nomiační pro odkaz
        LEDEN            
05.01.20 Ne KO   Int. Neujahrsturnier Frauenfeld   Frauenfelder Radballer   SUI    
06.01.20 Po KO   Heilige-Drei-Könige-Turnier   RV Gärtringen   GER    
11.01.20 So KO STK CZE-Pohár žáků 2020 4. kolo Čechy SK Chodsko ŽÁCI      
18.01.20 So KO   1. Qualifikationsrunde NLA       SUI    
18.01.20 So KO   UCI Cycle Ball World Cup Final 2019   Möhlin   SUI    
18.01.20 So KO STK II. Liga   1. kolo Lokomotiva Liberec ELITE      
18.01.20 So KO STK CZE-Pohár žáků 2020 5. kolo Morava   Favorit Brno ŽÁCI      
25.01.20 So KO   1/4 Finale Deutschlandpokal Elite  (mit 1. Bl.)       GER    
25.01.20 So KO STK I. Liga   1. kolo Sokol Zlín-Prštné ELITE      
25.01.20 So KO STK II.Liga juniorů 2020 1. kolo START Plzeň JUNIOŘI      
        ÚNOR            
01.02.20 So KO   2. Qualifikationsrunde NLA       SUI    
01.02.20 So KO   1. Spieltag, 1. Bundesliga        GER    
08.02.20 So KR    Východoevropský pohár + Mistrovství Prahy   Pankrác všech CZ MEJ, MEE  výsledky EEC
 výsledky Mphy
08.02.20 So KR   Školení rozhodčích krasojízda   Pankrác rozhodčí CZ    
08.02.20 So KO STK Mistrovství ČR   1. předkolo Favorit Brno U 23      
15.02.20 So KR   Český pohár 1.kolo Němčice všech CZ MEJ, MEE  výsledky
15.02.20 So KO   3. Qualifikationsrunde NLA       SUI    
15.02.20 So KO   2. Spieltag, 1. Bundesliga       GER    
15.02.20 So KO STK EXTRALIGA   1. kolo START Plzeň ELITE      
16.02.20 Ne     Mistrovství ZL+OL kraje   Němčice        
21.02.20 KO   Pramos Cup   mezinárodní Sokol Šitbořice JUNIOŘI      
22.02.20 So KR   Český pohár 2.kolo ZLÍN všech CZ MEJ, MEE  výsledky
22.02.20 So KO   Pramos Cup   mezinárodní Sokol Šitbořice ŽÁCI      
22.02.20 So KO   Grosse Preis   mezinárodní-52.r. Sokol Šitbořice ELITE      
29.02.20 So KR   Sonnenstuhl Weinpokal   Randersacker všech GER MEJ, MEE  
29.02.20 So KR   UCI Artistic Cycling World Cup   Koblach ELITE AUT    
29.02.20 So KO   Schweizer Cup Final       SUI    
        BŘEZEN            
01.03.20 Ne KO   Austrian Cup Finale   RC Mazda Hagspiel Höchst   AUT    
02.03.20 Po KO   Registration deadline - UCI Cycle-ball World Cup       UCI    
07.03.20 So KR   Český pohár + mistrovství JMK 3.kolo Favorit všech CZ MEJ, MEE  výsledky
07.03.20 So KO STK Mistrovství ČR   2. předkolo Pankrác Praha U 23      
07.03.20 So KO   4. Qualifikationsrunde NLA       SUI    
07.03.20 Ne KO   3. Spieltag, 1. Bundesliga       GER    
08.03.20 Ne KR   poslední termín mistrovství kraje        CZ    
08.03.20 Ne KO   1. Spieltag Championnat National   Feurs   FRA    
14.03.20 So KO   5. Qualifikationsrunde NLA       SUI    
14.-15.3.20 So+Ne KR   Swiss Cup 1. Runde     JUNIOŘI SUI MEJ  
14.03.20 So KO   1/2 Finale Deutschlandpokal Elite       GER    
14.03.20 So KO STK II. Liga   2. kolo Spartak Přerov ELITE      
14.03.20 So KO STK CZE-Pohár žáků 2020 6. kolo Morava   Prima Nezamyslice ŽÁCI      
21.03.20 So KR   předkolo MČR juniorů   Heršpice JUNIOŘI CZ MEJ  
21.03.20 So KR   1. Junior Masters     JUNIOŘI GER MEJ  
21.03.20 So KO STK I.Liga juniorů 2020 3. kolo Spartak Chrastava JUNIOŘI      
28.03.20 So KR   Český pohár   Petřvald   CZ MEJ, MEE  
28.03.20 So KO   6. Qualifikationsrunde NLA       SUI    
28.03.20 So KR   Junior Mannschafts-Cup     JUNIOŘI GER MEJ  
28.03.20 So KR   Sirnacher Frühlings-Cup   Münchwilen-RV Sirnach JUNIOŘI+ŽÁCI SUI MEJ  
28.03.20 So KO STK EXTRALIGA   2. kolo SC Svitávka ELITE      
28.03.20 So KO STK II.Liga juniorů 2020 2. kolo MILO Olomouc JUNIOŘI      
        DUBEN            
04.04.20 So KR   předkolo MČR žáků   Řečkovice ŽÁCI CZ    
04.04.20 So KR   2. Junior Masters   Fischerbach JUNIOŘI GER MEJ  
04.04.20 So KR   Hungary Open   Baj   HUN MEJ  
04.04.20 So KO   1. UCI Cycle-ball World Cup            
04.04.20 So KO STK Mistrovství ČR   3. předkolo Sokol Zlín-Prštné U 23      
11-13.4. So-Po     Velikonoce            
18.04.20 So KO   7. Qualifikationsrunde NLA       SUI    
18.-19.4.20 So-Ne KR   Swiss Cup 2. Runde (Junioren 19.04.)     JUNIOŘI SUI MEJ  
18.04.20 So KO   4. Spieltag, 1. Bundesliga       GER    
18.04.20 So KR   3. Junior Masters     JUNIOŘI GER MEJ  
18.-19.4.2020 So-Ne SC   Championnat de France Juniors + Coupe de France     JUNIOŘI FRA    
18.04.20 So SC   MČR juniorů   Svitávka JUNIOŘI CZ MEJ  
21.04.20 Ut SC   Registration deadline ECS Indoor Cycling Juniors       UEC    
25.-26.4.20 So-Ne KR   Wormser Kunstradsport Cup   VfH Worms e.V   GER MEE  
25.04.20 So SC   Junioren LK GER-SUI-AUT     JUNIOŘI GER    
25.04.20 So KO   2. UCI Cycle-ball World Cup            
25.04.20 So KO STK CZE-Pohár žáků 2020 5. kolo Čechy Pankrác Praha ŽÁCI      
25.04.20 So KO STK CZE-Pohár žáků 2020 7. kolo Morava   Sokol Zlín-Prštné ŽÁCI      
        KVĚTEN            
1.5. Pa     státní svátek            
02.05.20 So KO   8. Qualifikationsrunde NLA     SUI      
02.05.20 So SC   Finale Deutschlandpokal Radball / EM Qualifikation Kunstradsport Elite     GER      
02.05.20 So KO STK EXTRALIGA   3. kolo Sokol Zlín-Prštné ELITE      
02.05.20 So KO STK II.Liga juniorů 2020    3. kolo Lokomotiva Liberec JUNIOŘI      
2.-3.5.2020 So-Ne KR   Oberhessenpokal   Hungen   GER MEE  
02.05.20 So SC   Austrian championships Schüler/Jugend/Juniors   RV Germania Hungen JUNIOŘI AUT    
03.05.20 So SC   Junioren LK SUI-AUT-FRA     JUNIOŘI AUT    
08.05.20 Pa     státní svátek            
09.05.20 So KO   2. Spieltag Championnat National   Valréas   FRA    
9.-10.5.20 So-Ne SC   Deutsche Meisterschaften Jugend/Junioren     JUNIOŘI GER    
09.05.20 So KO   Austrian Championships Cycleball Elite 1st round       AUT    
09.05.20 So KO STK Mistrovství ČR   Semifinále Spartak Přerov U 23      
09.05.20 So KO STK CZE-Pohár žáků 2020    Semifinále Spartak Chrastava ŽÁCI      
11.05.20 Po SC   Registration deadline ECS Indoor Cycling Elite       UEC    
16.05.20 So KR   MČR žáků   Řečkovice   CZ    
16.05.20 So KO   3. UCI Cycle-ball World Cup   Svitavka   CZE    
16.-17.5.20 So-Ne KR   SM Schüler und Junioren   evtl. Münchwilen JUNIOŘI SUI    
16.05.20 So KO UCI UCI Cycle Ball World Cup 2020    3.kolo MO Svitávka ELITE      
16.05.20 So KO STK Mistrovství ČR   kvalifikace "A"   START Plzeň ŽÁCI      
17.05.20 Ne KO STK Mistrovství ČR   kvalifikace "B"   MO Svitávka ŽÁCI      
22.-23.5.20 Pa-So SC   UEC European Championships Juniors IC   Altdorf JUNIOŘI SUI    
23.05.20 So KO   5. Spieltag, 1. Bundesliga       GER    
30.05.20 So KO   9. Qualifikationsrunde NLA       SUI    
30.05.20 So KO STK I. Liga   2. kolo Pankrác Praha ELITE      
30.05.20 So KO STK CZE-Pohár žáků 2020    FINÁLE Spartak Přerov ŽÁCI      
        ČERVEN            
06.06.20 So KO   3. Spieltag Championnat National   Cronenbourg   FRA    
06.06.20 So KO STK Mistrovství ČR   FINÁLE Sokol Zlín-Prštné ŽÁCI      
12.-14.6.2020 Pa-Ne SC   UEC European Championships Elite - IC   Open        
13.06.20 So KO STK II. Liga   3. kolo Favorit Brno ELITE      
20.06.20 So KO   6. Spieltag, 1. Bundesliga       GER    
20.06.20 So KO   Austrian Championships Cycleball Elite 2nd round   Dornbirn   AUT    
20.06.20 So KO STK Mistrovství ČR   FINÁLE SC Svitávka U 23      
20.06.20 So KO   Velká cena v kolové elite   mezinárodní MILO Olomouc ELITE      
20.06.20 So KO   Turnaj veteránů mezinárodní MILO Olomouc VETERÁNI      
21.06.20 Ne KR   IBRMV       AUT    
21.06.20 Ne KO   U23 qualification round   Dornbirn   AUT    
21.06.20 Ne KO   Velká cena v kolové žáků      MILO Olomouc ŽÁCI      
27.06.20 So KR   UCI Artistic Cycling World Cup   Kolárovo   SVK    
27.-28.6.2020 So-Ne KO   Tournoi International de la Ville de Rombas   La Flèche de Rombas   FRA    
27.-28.6.2020 So-Ne KO   32. Int. Radballturnier alle Klassen   RV Enzian Sulz   AUT    
        ČERVENEC            
4.-5.7.2020 So-Ne KO   Tournoi International de la Ville de Balbigny   JCF Balbigny   FRA    
18-25.7.202   KR   SOUSTŘEDĚNÍ TJ PANKRÁC   Nové Město p.Smrkem        
        SRPEN            
29.08.20 So KR   Internationaler Ems-Cup   RV Hohenems ELITE AUT MS  
30.08.20 Ne KO   Velká cena Zlína   mezinárodní Sokol Zlín-Prštné ŽÁCI      
31.08.20 Po KO   Registration deadline ECS Cycle Ball U23       UEC    
        ZÁŘÍ            
05.09.20 So KR   1. Swiss Austria Masters       SUI    
05.09.20 So KO   4. Spieltag Championnat National   Dorlisheim   FRA    
05.09.20 So KR   1. German Masters       GER    
05.09.20 So KO   5. UCI Cycle-ball World Cup   Dornbirn   AUT    
12.09.20 So KR   Czech masters 1.kolo Řečkovice ELITE+JUNIOR CZ MS  
12.09.20 So KO   Meisterrunde       SUI    
12.09.20 So KO   1. Final-Five       GER    
12.09.20 So KO   Austrian Championships Cycleball Elite 3rd round   St. Pölten   AUT    
12.09.20 So KO STK EXTRALIGA   4. kolo Favorit Brno ELITE      
19.09.20 So KR   Czech masters 2.kolo Němčice ELITE+JUNIOR CZ MS  
19.09.20 So KR   2. Swiss-Austria Masters       AUT MS  
19.09.20 So KR   2. German Masters       GER MS  
19.09.20 So KO STK I. Liga   3. kolo MO Svitávka ELITE      
20.09.20 Ne KO STK Přihlášení družstev pro rok 2021 Poslední termín oddíly / kluby JUNIOŘI      
26.09.20 So SC   UEC European Championships U23 - Cycle-Ball   Mosnang   SUI    
26.09.20 So KO   6. UCI Cycle-ball World Cup   Hardt   GER    
26.09.20 So KR   Int. Deutschlandpokal/-Cup        GER    
28.9. Po     státní svátek            
        ŘÍJEN            
03.10.20 So KO   1. Final       SUI    
03.10.20 So KR   3. Swiss Austria Masters       SUI MS  
03.10.20 So KO   2. Final-Five       GER    
03.10.20 So KR   3. German Masters       GER MS  
03.10.20 So KR   předkolo MČR Elite   Heršpice ELITE CZ MS  
03.10.20 So KO STK Podzimní turnaj juniorů   Kval. pro I. a II.Ligu Spartak Chrastava JUNIOŘI      
03.10.20 So KO   Liberecký podzimní turnaj - 61.r.     Lokomotiva Liberec ELITE      
03.10.20 So KO   Liberecký podzimní turnaj - 42.r.   mezinárodní Lokomotiva Liberec VETERÁNI      
04.10.20 Ne KO STK Liberecký podzimní turnaj - 47.r.   Kval. pro I. a II.Ligu Lokomotiva Liberec JUNIOŘI      
04.10.20 Ne KO   Podzimní turnaj mužů   veřejný turnaj Spartak Chrastava ELITE      
10.10.20 So KO   7. UCI Cycle-ball World Cup   St. Gallen   SUI    
10-11.10.20 So,Ne KR   Czech masters   není pořadatel ELITE+JUNIOR CZ MS  
10.10.20 So KO STK CZE-Pohár žáků 2021    1. kolo Čechy Spartak Chrastava ŽÁCI      
10.10.20 So KO STK CZE-Pohár žáků 2021    1. kolo Morava   MILO Olomouc ŽÁCI      
10.10.20 So KO   Vinařský pohár  mezinárodní Sokol Šitbořice ELITE      
11.10.20 Ne KO STK CZE-Pohár žáků 2021    2. kolo Čechy Lokomotiva Liberec ŽÁCI      
16.-17.10.20 Pa-So SC   Deutsche Meisterschaft Elite       GER    
17.10.20 So KR   Memoriál JK   Pankrác ELITE+JUNIOR CZ MS  
17.-18.10.2020 So-Ne SC   Championnat de France Elites et Minimes        FRA    
24.10.20 So SC   MČR Elite   NĚMČICE ELITE CZ MS  
24.10.20 So SC   Austrian Championships Elite   Höchst   AUT    
24.10.20 So SC   Schweizer Meisterschaft Elite    evtl. Liestal   SUI    
25.10.20 Ne KO KS Mistrovství kraje Poslední termín krajské svazy ELITE      
26.10.20 Po SC   Registration deadline (athletes) - UCI IND WCH       UCI    
28.10. St     státní svátek            
31.10.20 So KO   8. UCI Cycle-ball World Cup   Sangerhausen   GER    
        LISTOPAD            
07.11.20 So KO   MVB Preis   RV Hechtsheim   GER    
07.11.20 So SC   3-Nationencup SUI-AUT-GER Elite            
07.11.20 So KO   Velká cena Přerova   Spartak Přerov ELITE      
08.11.20 Ne KR   Schillick Open   VCS 1888 Schiltigheim   FRA    
08.11.20 Ne KO STK I.Liga juniorů 2021 1. kolo Spartak Přerov JUNIOŘI      
14.-15.11.20 So,Ne KR   Internationaler Rebland-Pokal   Kunstradsport Rebland e.V.   GER    
14.11.20 So KO STK CZE-Pohár žáků 2021 3. kolo Čechy START Plzeň ŽÁCI      
14.11.20 So KO STK CZE-Pohár žáků 2021 2. kolo Morava   Spartak Přerov ŽÁCI      
17.11. Ut     státní svátek            
21.11.20 So KO STK Kvalifikace o II. Ligu   MILO Olomouc ELITE      
21.11.20 So KO STK CZE-Pohár žáků 2021 3. kolo Morava   MO Svitávka ŽÁCI      
22.11.20 Ne KR   Inters de Geispolsheim   STEP Geispolsheim   FRA    
27.11.20 ???   KR   UCI Artistic Cycling World Cup - finále   Erlenbach   GER    
27.-29.11.2020   SC   UCI Indoor Cycling World Championships   Stuttgart   GER    
30.11.20 Po KO   Přihlášení družstev U 23 do MČR Poslední termín oddíly / kluby U 23      
        PROSINEC            
05.12.20 So KO   UCI Cycle Ball World Cup Final 2020 FINÁLE Pankrác Praha ELITE CZE    
05.12.20 So KO STK CZE-Pohár žáků 2021 4. kolo Morava   Sokol Šitbořice ŽÁCI      
12.12.20 So KO STK I.Liga juniorů 2021 2. kolo Sokol Zlín-Prštné JUNIOŘI      
12.12.20 So KO   Svobodův memoriál 49.roč. mezinárodní START Plzeň ELITE      
12.12.20 So SC UCI Seminář mezinárodních rozhodčích   GER / Frankfurt ROZHODČÍ      
13.12.20 Ne SC UCI Seminář mezinárodních rozhodčích   GER / Frankfurt ROZHODČÍ      
19.12.20 So KO   Turnaj o vánoční fišlu   Favorit Brno ELITE      
19.12.20 So KO SK Schůze vedoucích oddílů,školení rozhodčích kolové   Brno ROZHODČÍ