* Aktuální rekordy v krasojízdě  
* nominace rozhodčích * sportovně-technické směrnice krasojízda
* pravidla krasojízdy * Nominace reprezentace krasojízda
* koeficienty  * postupy MČR krasojízda
* Český pohár krasojízda  
   
KALENDÁŘ SOUTĚŽÍ 2019
datum den disciplína řídicí složka místo pořadatel kategorie soutěž   odkaz nominační pro
LEDEN
                     
12.1.   krasojízda         školení rozhodčích       
12.1. SO kolová STK Přerov Spartak Přerov Elite II.liga 1.kolo výsledky   
12.1. SO kolová STK SK Chodsko SK Chodsko žáci CZE-Pohár žáků 2019 4. kolo Čechy    
12.1. SO kolová KS     žáci Mistrovství kraje OLK+ZLK 1.kolo    
19.1. SO krasojízda KS Řečkovice Sokol Řečkovice všech Mistrovství JMK   výsledky   
19.1. SO kolová STK GER / Klein-Gerau   Elite UCI Cycle Ball World Cup 2018 finále    
19.1. SO kolová STK Plzeň Start Plzeň Elite I. liga 1.kolo výsledky   
19.1. SO kolová STK Brno Favorit Brno žáci CZE-Pohár žáků 2019 5.kolo Morava výsledky   
26.1. SO krasojízda UCI/A Heerlen/NED Heerlen/NED všech DIAC     MEJ,MEE
26.1. SO kolová STK Liberec Lokomotiva Liberec Junior II.liga 2019 1.kolo výsledky   
ÚNOR
2.2. SO kolová KS     Elite Mistrovství kraje OLK+ZLK 1.kolo    
8.2. NE krasojízda KS     všech Mistrovství kraje MSK výsledky
9.2. SO kolová STK Brno Favorit Brno U23 Mistrovství ČR  1.předkolo  výsledky   
9.2. SO krasojízda STK Němčice n/H TJ SS Němčice nad Hanou žák, junior, elite Český pohár výsledky  MEJ,MEE
10.2. NE krasojízda KS     všech Mistrovství kraje OLK+ZLK  výsledky Ol
výsledky ZL
 
16.2. SO kolová KS     žáci Mistrovství kraje OLK+ZLK 2.kolo
16.2. SO kolová STK Brno Favorit Brno Elite Extraliga 1.kolo výsledky   
22.2. SO kolová   Šitbořice Sokol Šitbořice Junior Pramos Cup mezinárodní    
23.2. SO kolová   Šitbořice Sokol Šitbořice žáci Pramos Cup mezinárodní    
23.2. SO kolová UCI Šitbořice Sokol Šitbořice Elite Grosse Preis mezinárodní 51.r.    
BŘEZEN
2.3. SO kolová KS     žáci Mistrovství kraje OLK+ZLK 3.kolo    
2.3. SO krasojízda STK Zlín TJ Sokol Zlín Prštné žák, junior, elite Český pohár 2.kolo  výsledky  MEJ,MEE
9.3. SO krasojízda UCI/A Praha TJ Pankrác Elite Světový pohár    výsledky  
9.3. SO kolová STK Liberec Lokomotiva Liberec U23 Mistrovství ČR  2.předkolo  výsledky  
10.3. NE krasojízda klub Praha TJ Pankrác všech Bohemia Open   výsledky MEJ,MEE
10.3. NE krasojízda klub Praha TJ Pankrác všech  mistrovství Prahy   výsledky
10.3. NE           Poslední termín mistrovství kraje      
16.3. SO kolová STK Chrastava Spartak Chrastava junioři I.liga juniorů 2019 3.kolo  výsledky  
16.3. SO kolová STK Olomouc Milo Olomouc junioři II.liga juniorů 2019 2.kolo    výsledky  
23.3. SO kolová STK Nezamyslice Prima Nezamyslice žáci CZE-Pohár žáků 2019 6.kolo Morava  výsledky A
výsledky B
 
23.3. SO krasojízda STK Brno TJ Favorit Brno žák, junior, elite Český pohár 3.kolo výsledky  MEJ,MEE
23.-24.3. SO,NE krasojízda UCI/B SUI SUI Junior Swis Cup 1.kolo     MEJ
30.3. SO kolová STK Svitávka SC Svitávka Elite Extraliga 2.kolo  výsledky  
30.3. SO kolová STK Liberec Lokomotiva Liberec Elite II.liga 2.kolo  výsledky  
31.3. SO kolová STK Brno Favorit Brno junior II.liga juniorů 2019 3.kolo  výsledky  
30.3. SO krasojízda   Brno TJ Sokol Brno-Horní Heršpice žáci mistrovství ČR  předkolo  výsledky   
30.3. SO krasojízda UCI/B GER GER Junior Junior Masters 1.kolo     MEJ
30-31.3. SO,NE krasojízda UCI/A Münchwilen/SUI RV Sirnach   Sirnacher Frühlings-Cup     MEJ,MEE
DUBEN
6.4. SO kolová UCI GER / Ailingen   Elite UCI Cycle Ball World Cup 2019      
6.4. SO kolová KS     žáci Mistrovství kraje OLK+ZLK 4.kolo    
6.4. SO kolová   Olomouc MILO Olomouc žáci Velká cena v kolové žáků   mezinárodní    
7.4. NE kolová   Olomouc MILO Olomouc Elite Velká cena v kolové žáků   mezinárodní    
7.4. NE krasojízda STK Brno Kometa Brno junior předkolo mistrovství ČR     výsledky  MEJ
13.4. SO kolová STK Svitávka SC Svitávka U23 Mistrovství ČR  3.předkolo    výsledky  
13.4. SO kolová STK Praha TJ Pankrác žáci CZE-Pohár žáků 2019   5. kolo Čechy    
13.4. SO krasojízda UCI/B Wölfersheim/GER   Junior Junior Masters 2.kolo     MEJ
13.4. SO krasojízda   Baj/HUN     Hungary Open     MEJ,MEE
13.4 SO  krasojízda  STK  Petřvald  Petřvald žák, junior, elite Český pohár  4.kolo  výsledky  MEJ,MEE
13-14.4. SO,NE krasojízda   Seuzach ABT Wülfingen Junior Swis Cup 2.kolo     MEJ
13-14.4. SO,NE sálová cyklistika   Francie     Championnat de France Juniors+Coupe de France     MEJ,MEE
20.-22.4. PO           Velikonoce      
27.4. SO sálová cyklistika STK Přerov Přerov junior Mistrovství ČR       výsledky  MEJ
27.4. SO krasojízda UCI/A Pfungen/SUI RMV Pfungen   Pfungener Pokal     MEJ,MEE
27.4. SO krasojízda   GER   Junior Junior Masters 3.kolo     MEJ
27.4. SO sálová cyklistika   GER     EM kvalifikace Elite      
27.4. SO kolová STK Zlín Sokol Zlín Prštné žáci CZE-Pohár žáků 2019   7.kolo Morava  výsledky B
výsledky A
 
27.4. SO kolová UCI 'GER / Albungen   Elite UCI Cycle Ball World Cup 2019  2.kolo    
28.4. NE krasojízda   Merelbelke/BEL     Finále Artisti Cycling      
30.4. UT           Deadline registrace MEJ       
KVĚTEN
4.5. SO kolová STK Zlín Sokol Zlín Prštné Elite Extraliga 3.kolo    
4.5. SO kolová KS     junior Mistrovství kraje OLK+ZLK 1.kolo    
4.5. SO krasojízda UCI/A Worms/GER VfH Worms e.V.   Wormser Kunstradsport Cup     MEE
4.5. SO sálová cyklistika   Höchst/AUT   junior mistrovstí Rakouska juniorů      
5.5. NE krasojízda   Worms/GER VfH Worms e.V. junior Turnier der Jugend      
11.5. SO krasojízda STK Němčice n/H TJ SS Němčice nad Hanou žáci Mistrovství ČR     výsledky  
11.-12.5. SO, NE krasojízda   Hungen/GER RV Germania Hungen   Oberhessenpokal     MEE
11.5. SO  sálová cyklistika       junior mezistátní utkání AUT-SUI-FRA      
11.5. SO kolová STK Praha TJ Pankrác U23 Mistrovství ČR  Semifinále   výsledky  
11.5. SO kolová STK Olomouc Milo Olomouc žáci CZE-Pohár žáků 2019 Semifinále  výsledky  
11.5. SO kolová KS     Elite Mistrovství kraje OLK+ZLK 2.kolo    
18.5. SO kolová STK Chrastava Spartak Chrastava žáci Mistrovství ČR  kvalifikace A    
18.5. SO kolová STK Přerov Spartak Přerov žáci Mistrovství ČR  kvalifikace B    
18.5. SO kolová UCI 'GER / Mücheln   Elite UCI Cycle Ball World Cup 2019  3.kolo    
18.5. SO  krasojízda STK Brno TJ Sokol Řečkovice žák, junior, elite Český pohár    výsledky MEE
18.-19.5. SO, NE sálová cyklistika       junior Mistrovství Německa juniorů      
19.5. NE sálová cyklistika       junior Mistrovství Švýcarska juniorů      
20.5. PO           Deadline registrace MEE       
25.5. SO kolová STK Chrastava Spartak Chrastava Elite I.liga    2.kolo  výsledky  
25.5. SO kolová KS     junior Mistrovství kraje OLK+ZLK 2.kolo    
25.5. SO krasojízda   Merelbelke/BEL     Světový pohár      
25.5. SO kolová STK Chrastava Spartak Chrastava Elite UCI Cycle Ball World Cup 2019  3.kolo    
26.5. NE krasojízda UCI/B Merelbelke/BEL     Ehrenpeis Ernest van Haeghen      
31.-1.6. PÁ-SO sálová cyklistika   Geispolsheim/FRA   junior Mistrovství Evropy juniorů      
ČERVEN
1.6. SO kolová STK Chodsko SK Chodsko žáci CZE-Pohár žáků 2019 finále  výsledky  
1.6. SO kolová STK     Elite Mistrovství kraje OLK+ZLK 3.kolo    
8.6. SO kolová STK Brno Favorit Brno Elite II.liga 3.kolo  výsledky  
8.6. SO kolová STK Svitávka MO Svitávka žáci Mistrovství ČR  finále  výsledky  
15.6. SO kolová STK Zlín Sokol Zlín Prštné U23 Mistrovství ČR  finále  výsledky  
21.-22.6. PÁ-SO sálová cyklistika UCI/A     Elite Mistrovství Evropy Elite      
22.6. SO kolová KS     junior Mistrovství kraje OLK+ZLK 3.kolo    
29.6. SO sálová cyklistika   Ravensburg/GER     IBMV      
ČERVENEC
7.7. NE sálová cyklistika   JPN     Champions Cup     MS
27.7. SO krasojízda   Kolárovo/SVK SK Kolárovo   EEC    výsledky MS
20-27.7.   krasojízda   Nové Město p.S TJ Pankrác   soustředění      
SRPEN
10.8. SO krasojízda   Bokod/Maďarsko  Bokod   Světový pohár      
31.8. SO kolová   Zlín Sokol Zlín Prštné žáci        
31.8. SO kolová UCI 'GER / Großkoschen   Elite UCI Cycle Ball World Cup 2019  4.kolo    
31.8. SO krasojízda UCI/B Hohenems/AUT RV Hohenems   Ems Cup     MS
ZÁŘÍ
7.9. SO krasojízda STK Němčice n/H TJ SS Němčice nad Hanou Elite Czech Masters    výsledky MS
7.9. SO krasojízda UCI/B GER     1. German Masters     MS
14.9. SO kolová STK Šitbořice Sokol Šitbořice Elite Extraliga 4.kolo    
14.9. SO kolová STK     junior Mistrovství kraje OLK+ZLK 4.kolo    
14.9. SO krasojízda STK Brno TJ Sokol Řečkovice Elite Czech Masters  2.kolo    výsledky MS
14.9. SO krasojízda STK Brno TJ Sokol Řečkovice Elite Czech Masters  3.kolo   výsledky MS
14.9. SO krasojízda UCI/A Gesingen/AUT     1. Swiss Austria Masters     MS
17.9.             Deadline registrace MS státy      
21.9. SO kolová STK SUI / Mosnang   U23 UEC Mistrovství Evropy U 23      výsledky  
22.9. SO krasojízda STK  Brno   Elite Czech Masters    výsledky MS
21-22.9. SO, NE sálová cyklistika   Fukuoka/JPN     Japan Cup     MS
28.9. SO krasojízda STK Brno TJ Sokol Brno-Horní Heršpice Elite mistrovství ČR - předkolo    výsledky MS
28.9. SO krasojízda UCI/B GER     int. Deutschland pokal     MS
28.9. SO kolová STK Nezamyslice Prima Nezamyslice Elite I.liga 3.kolo    
28.9. SO kolová UCI GER / Niedermehnen   Elite UCI Cycle Ball World Cup 2019  5.kolo      
28.-29.9. SO, NE krasojízda UCI/A Gisingen/AUT RC Böhler Gisingen   2. Swiss Austria Masters     MS
ŘÍJEN 
5.10. SO kolová STK Chrastava Spartak Chrastava junior Podzimní turnaj juniorů kval.pro I.a II.ligu    
5.10. SO kolová   Liberec Lokomotiva Liberec Elite Liberecký podzimní turnaj - 60.r.       
5.10. SO kolová   Liberec Lokomotiva Liberec veteráni Liberecký podzimní turnaj - 41.r.  mezinárodní    
5.10. SO krasojízda   Komárno SK Kolárovo   mistrovství Slovenska     MS
5.10. SO krasojízda UCI/B GER     3. German Masters     MS
6.10. NE kolová STK Liberec Lokomotiva Liberec junior Liberecký podzimní turnaj - 48.r.  kval.pro I.a II.ligu    
6.10. NE kolová   Chrastava Spartak Chrastava Elite Podzimní turnaj mužů   veřejný turnaj    
12.10. SO kolová STK Chrastava Spartak Chrastava žáci CZE pohár žáků 2020 1.kolo Čechy    
12.10. SO kolová STK Olomouc Milo Olomouc žáci CZE pohár žáků 2020 1.kolo Morava    
12.10. SO kolová   Šitbořice Sokol Šitbořice Elite Vinařský pohár mezinárodní    
12.10. SO kolová UCI SUI / St. Gallen   Elite UCI Cycle Ball World Cup 2019  6.kolo      
12.10. SO krasojízda   Praha TJ Pankrác Elite, junior Memoriál Jana Krištůfka    výsledky MS
12.10. SO krasojízda UCI/A AUT     3. Swiss Austria Masters     MS
13.10. NE kolová STK Liberec Lokomotiva Liberec žáci CZE pohár žáků 2020 2.kolo Čechy    
18.-19.10. SO, NE sálová cyklistika UCI/B GER     mistrovství Německa      
19.10. NE sálová cyklistika STK Svitávka MO Svitávka Elite mistrovství ČR finále    výsledky
výsledky kolová
MS
19.10. NE sálová cyklistika   FRA     Championat de France      
22.10.             Deadline registrace MS jmenovitě      
26.10. SO sálová cyklistika   AUT     mistrovství Rakouska      
26.10. SO krasojízda   Nagybereg/UKR     EEC      
26.10. SO sálová cyklistika   SUI     mistrovství Švýcarska      
27.10. NE krasojízda UCI/A Schiltigheim/FRA VCS 1888 Schiltigheim   Schilick Open      
LISTOPAD
2.11. SO kolová   Přerov Spartak Přerov Elite VC Přerova      
2.11. SO kolová UCI 'AUT / Höchst   Elite UCI Cycle Ball World Cup 2019  7.kolo      
2.11. SO krasojízda   Gent/BEL     Ehrenpreis Roger Bondue      
3.11. NE kolová   Přerov Spartak Přerov žáci CZE pohár žáků 2020 2.kolo Morava    
9.11. SO kolová STK Přerov Spartak Přerov junior I.liga juniorů 2020 1.kolo    
9.11. SO kolová STK Plzeň Start Plzeň žáci CZE pohár žáků 2020 3.kolo Čechy    
9.11 SO kolová Praha TJ Pankrác Elite Zlaté kolo mezinárodní
10.11 NE kolová Praha TJ Pankrác Junioři Zlaté kolo mezinárodní
16.11. SO kolová STK Chrastava Spartak Chrastava Elite kvalifikace o 2.ligu      
17.11. NE krasojízda   Geispolsheim/FRA STEP Geispolsheim   Inters de Geispolsheim      
23.11. SO sálová cyklistika   SUI     mezistátní utkání SUI-AUT-GER      
23.11. SO kolová STK Svitávka MO Svitávka žáci CZE pohár žáků 2020 3.kolo Morava    
30.11. SO kolová STK Šitbořice Sokol Šitbořice žáci CZE pohár žáků 2020 4.kolo Morava    
30.11. SO krasojízda UCI/A Erlenbach/GER RVS Erlenbach   Grosser Weinerpreis      
30.11. SO krasojízda   Erlenbach/GER     Světový pohár      
PROSINEC
6.-8.12. PA-NE sálová cyklistika   Basel/SUI   Elite Mistrovství světa      
7.12. SO kolová   Plzeň Start Plzeň Elite Svobodův memoriál 48.roč. mezinárodní    
14.12. SO kolová STK Zlín Sokol Zlín Prštné junior I.liga juniorů 2020 2.kolo    
14-15.12. SO,NE sálová cyklistika   Frankfurt/GER     seminář UCI rozhodčích      
21.12. SO kolová   Brno Favorit Brno Elite Turnaj o vánoční fišlu      
21-22.12. SO,NE sálová cyklistika   Tokyo/JPN     50. Japan Championsheeps      
21.12. SO kolová SK Brno     Schůze vedoucích oddílů,školení rozhodčích kolové