* Aktuální rekordy v krasojízdě   * sportovně-technické směrnice krasojízda   * postupy MČR krasojízda  
        * nominace rozhodčích    * nominační kritéria a postupové klíče krasojízda    
        * pravidla krasojízdy   * sportovně-technické směrnice kolová    
        * koeficienty   * nominační kriteria a postupové klíče v kolové    
        * Český pohár krasojízda   * Nominace MEJ, MEE, MS krasojízda    
Datum Den Disc. ŘS Místo / Pořadatel Kat. SOUTĚŽ Poznámka
        L E D E N  2 0 1 8      
1.1.2018 Po     Státní svátek        
6.1.2018 So KO   RV Gärtringen / GER B Heilige-Drei-Könige-Turnier    
7.1.2018 Ne KO   Frauenfelder Radballer /SUI A Int. Neujahrsturnier Frauenfeld    
13.1.2018 So SC SK Praha   školení rozhodčích kraso+kolová+sraz vedoucích oddílů    
13.1.2018 So KO STK Lokomotiva Liberec ELITE II. Liga   1. kolo výsledky 
14.1.2018 Ne KO KS krajské svazy JUNIOŘI Mistrovství kraje Poslední termín  
14.1.2018 Ne KO KS krajské svazy ELITE 1.kola CZE-Poháru elite 2018 Poslední termín
20.1.2018 So KO STK Spartak Chrastava ELITE I. Liga   1. kolo výsledky 
13.1.2018 So KO STK SK Chodsko ŽÁCI CZE-Pohár žáků 2018   4. kolo  Čechy výsledky 
20.1.2018 So KO   Zlín Elite mistrovství ZL a OL kraje   výsledky 
20.1.2018 So KO STK Favorit Brno ŽÁCI CZE-Pohár žáků 2018   5. kolo  Morava    
20.1.2018 So KO   GER   1/4 Finale Deutschlandpokal Elite  (mit 1. Bl.)    
20.1.2018 So KO   SUI   1. Qualifikationsrunde NLA    
21.1.2018 So KO STK Pankrác Praha JUNIOŘI Mistrovství ČR   Kvalifikace "A" výsledky 
27.1.2018 So KO STK Spartak Přerov JUNIOŘI Mistrovství ČR   Kvalifikace "B" výsledky 
27.1.2018 So KR STK Sokol Zlín-Prštné všech Český pohár - 1.kolo   nominační MEJ, MEE, MS  výsledky
27.1.2018 So KO   Deutschlandsberg / GER B Int. Radballturnier Schüler, Jugend, Elite    
27.1.2018 So KR   Heerlen / NED A DIAC    
28.1.2018 Ne KR   TJ Pankrác všech Mistrovství Prahy    výsledky
28.1.2018 Ne KO STK Favorit Brno U 23 Mistrovství ČR   1. předkolo výsledky 
                 
        Ú N O R  2 0 1 8        
2.2.2018     Pololetní prázdniny        
3.2.2018 So KO STK Prima Nezamyslice ELITE CZE-Pohár ELITE   Semifinále výsledky 
3.2.2018 So KR STK SS Němčice nad Hanou všech Český pohár - 2.kolo   nominační MEJ, MEE, MS výsledky
3.2.2018 So KO   GER   1. Spieltag, 1. Bundesliga     
3.2.2018 So KO   SUI   2. Qualifikationsrunde NLA    
4.2.2018 KR Mistrovství OL kraje výsledky
4.2.2018   KR       Mistrovství ZL kraje výsledky
7.2.2018   KR       Mistrovství MSK kraje   výsledky
10.2.2018 So KR UCI Pankrác Praha Jun./Elite SVĚTOVÝ POHÁR     výsledky
11.2.2018 Ne KR STK Pankrác Praha všech Bohemia Open  - 1. EEC nominační MEJ, MEE, MS výsledky
17.2.2018 So KO STK START Plzeň ELITE EXTRALIGA   1. kolo výsledky 
17.2.2018 So KO   Höchst / AUT   Austrian Cup  1st round    
17.2.2018 So KO   SUI   3. Qualifikationsrunde NLA    
17.2.2018 So KO   BEL   Cup Flanders Final    
17.2.2018 So KR   Bad Schussenried / GER kategorie B Internationaler Jakob-Heimpel-Pokal nominační MEJ, MEE, MS  
23.2.2018 KO   Sokol Šitbořice JUNIOŘI Pramos Cup   mezinárodní  
24.2.2018 So KO   Sokol Šitbořice ŽÁCI Pramos Cup   mezinárodní  
24.2.2018 So KO UCI Sokol Šitbořice ELITE Grosse Preis   mezinárodní-51.r.  
24.2.2018 So KO   GER   2. Spieltag, 1. Bundesliga    
24.2.2018 So KR TJ Sokol H.Heršpice všech mistrovství Jihomoravského kraje výsledky 
25.2.2018 So KR KS krajské svazy všech Poslední termín MK    
                 
        B Ř E Z E N  2 0 1 8        
3.3.2018 So KO STK START Plzeň ELITE CZE-Pohár ELITE   FINÁLE  výsledky 
3.3.2018 So KR STK Favorit Brno všech Český pohár - 3.kolo   nominační MEJ, MEE, MS výsledky 
3.3.2018 So KO   SUI   Schweizer Cup Final    
3.3.2018 So KO   BEL   1. Spieltag, 1. Liga     
3.3.2018 So KR   Romhany / HUN   Rakoczi Cup - 2.EEC    
7.3.2018 St KO UCI UCI ELITE Poslední termín přihlášek World Cup 2018    
10.3.2018 So KO STK Sokol Zlín-Prštné U 23 Mistrovství ČR   2. předkolo  výsledky 
10.3.2018 So KR STK SS Němčice nad Hanou Junioři Mistrovství ČR  předkolo nominační MEJ  výsledky 
10.3.2018 So KO   GER   3. Spieltag, 1. Bundesliga    
10.3.2018 So KR   Bonlanden / GER J / B 1. Junior Masters    
17.3.2018 So KO STK Spartak Chrastava JUNIOŘI Mistrovství ČR   Předkolo výsledky 
17.3.2018 So KR STK Sokol Brno-Řečkovice všech Český pohár - 4.kolo   nominační MEJ, MEE, MS    výsledky 
17.3.2018 So KO   GER   1/2 Finale Deutschlandpokal Elite    
17.3.2018 So KO   SUI   4. Qualifikationsrunde NLA    
17.3.2018 So KR   SUI J Swiss Cup 1. Runde    
17.3.2018 Ne KR   SUI J Swiss Cup 1. Runde    
 
18.3.2018 So KR   SUI J Swiss Cup 1. Runde    
24.3.2018 So KO STK MILO Olomouc ELITE EXTRALIGA   2. kolo výsledky
24.3.2018 So KO STK Prima Nezamyslice ŽÁCI CZE-Pohár žáků 2018   6. kolo  Morava    
24.3.2018 So KR STK Sokol Brno-Řečkovice Žáci Mistrovství ČR  předkolo    výsledky 
24.3.2018 So KR   Bruckmühl / GER J / B 2. Junior Masters    
24.3.2018 So KR   Münchwilen / SUI A Sirnacher Frühlings-Cup    
24.3.2018 So KR   Baj / HUN   Hungary Open nominační MEJ, MEE, MS  
25.3.2018 Ne KR   Baj / HUN   Hungary Open nominační MEJ, MEE, MS  
25.3.2018 Ne KR   Münchwilen / SUI A Sirnacher Frühlings-Cup nominační MEJ, MEE, MS  
25.3.2018 Ne KR   BEL   Finale Artistic Cycling    
29.3.2017 Čt     Velikonoční prázdniny        
30.3.2018     Velikonoční svátky   Velký pátek    
31.3.2018 So     Velikonoční svátky   Bílá sobota    
                 
                 
        D U B E N  2 0 1 8        
1.4.2018 Ne     Velikonoční svátky   Velikonoční pondělí    
1.4.2018 Ne KR   Frankenthal / GER A Intern. Pfälzer Super Cup nominační MEJ, MEE, MS  
7.4.2018 So KO   MILO Olomouc ŽÁCI Velká cena v kolové žáků   mezinárodní  
7.4.2018 So KO   MILO Olomouc ELITE Velká cena v kolové elite   mezinárodní  
7.4.2018 So SC STK Pankrác Praha JUNIOŘI Mistrovství ČR FINÁLE   nominační MEJ   výsledky 
7.4.2018 So KO   GER   4. Spieltag, 1. Bundesliga    
7.4.2018 So KR   Mönchberg / GER J 3. Junior Masters    
7.4.2018 So KO   SUI   5. Qualifikationsrunde NLA    
7.4.2018 So SC   FRA   Championnat de France Juniors + Coupe de France    
8.4.2018 Ne KR   Seuzach / SUI J Swiss Cup 2. Runde    
9.4.2018 Po SC UEC UEC JUNIOŘI Poslední termín přihlášek MEJ 2018 oceňovací archy  
14.4.2018 So KO STK Sokol Šitbořice U 23 Mistrovství ČR   3. předkolo  rozpis
14.4.2018 So KO STK Pankrác Praha ŽÁCI CZE-Pohár žáků 2018   5. kolo  Čechy  
14.4.2018 So KO UCI ??? Není pořadatel ELITE 1.UCI Cycle Ball World Cup 1.kolo  
14.4.2018 So SC   Röthis / AUT J Junioren LK  AUT-GER    
14.4.2018 So KR   Worms / GER všech Wormser Kunstradsport Cup nominační MEE, MS rozpis
15.4.2018 Ne KR   Worms / GER   Turnier der Jugend nominační MEE, MS  rozpis
21.4.2018 So KO STK Sokol Zlín-Prštné ELITE EXTRALIGA   3. kolo  rozpis
21.4.2018 So KR STK Petřvald na Moravě všech Český pohár - 5.kolo nominační MEE, MS  
21.4.2018 So SC   GER   EM Qualifikation Radball-Kunstradsport Elite    
21.4.2018 So KR   Hungen / GER B Oberhessenpokal    
21.4.2018 So KO   SUI   6. Qualifikationsrunde NLA    
22.4.2018 Ne SC   SKP Kometa Brno všech Český pohár - 6.kolo FINÁLE nominační MEE, MS  rozpis
22.4.2018 Ne SC   Darmstadt / GER J Junioren LK GER-SUI    
22.4.2018 Ne KO KS krajské svazy ŽÁCI Mistrovství kraje Poslední termín  
27.4.2018  ČT   KO     ??? (27. - 29.4.2018)   JUNIOŘI   Soustředění před MEJ     
28.4.2018 So KO STK Spartak Přerov ELITE II. Liga   2. kolo    rozpis
28.4.2018 So KO STK Sokol Zlín-Prštné ŽÁCI CZE-Pohár žáků 2018   7. kolo  Morava    
28.4.2018 So KO UCI ??? Není pořadatel ELITE 2.UCI Cycle Ball World Cup 2.kolo  
28.4.2018 So SC   GER J Deutsche Meisterschaften Jugend/Junioren    
28.4.2018 So SC   Pfungen / SUI J Junioren LK SUI-AUT-FRA    
28.4.2018   So KR     Kolárovo  všech  Slovenský pohár     rozpis
        K V Ě T E N  2 0 1 8        
1.5.2018 Út     Státní svátek        
2.5.2018 St KO UEC UEC ELITE Poslední termín přihlášek ME 2018 KO+KR    
5.5.2018 So KR STK Pankrác Praha ŽÁCI Mistrovství ČR   FINÁLE  
5.5.2018 So KO   GER   5. Spieltag, 1. Bundesliga    
5.5.2018 So KO   AUT   Austrian Championships Cycleball Elite 1st round    
5.5.2018 So KR   AUT   Austrian championships Schüler/Jugend/Juniors    
5.5.2018 So KO   SUI   7. Qualifikationsrunde NLA    
5.5.2018 So KO   BEL   2. Spieltag, 1. Liga    
8.5.2018 Út     Státní svátek        
11.5.2018 SC UEC Bazenheid / SUI JUNIOŘI UEC Mistrovství Evropy juniorů   kolová+kraso  
12.5.2018 So SC UEC Bazenheid / SUI JUNIOŘI UEC Mistrovství Evropy juniorů   kolová+kraso  
12.5.2018 So KO STK START Plzeň ŽÁCI CZE-Pohár žáků 2018   Semifinále  
13.5.2018 Ne KR   Mörfelder Pokal A Mörfelder Pokal    
19.5.2018 So KO STK Pankrác Praha U 23 Mistrovství ČR   Semifinále  
19.5.2018 So KO STK START Plzeň ŽÁCI Mistrovství ČR   kvalifikace "A"    
19.5.2018 So KO STK MILO Olomouc ŽÁCI Mistrovství ČR   kvalifikace "B"    
19.5.2018 So KO   Nieder-Seifersdorf / GER B 44. Internationales Pfingstturnier    
19.5.2018 So KO   SUI   8. Qualifikationsrunde NLA    
26.5.2018 So KO STK Pankrác Praha ELITE I. Liga   2. kolo  
26.5.2018 So KO UCI ??? Není pořadatel ELITE 3.UCI Cycle Ball World Cup 3.kolo  
26.5.2018 So KR   Rothenburg / SUI J SM Schüler und Junioren    
26.5.2018 So KR   Merelbeke / BEL B Ehrenpreis Ernest van der Haeghen    
                 
        Č E R V E N  2 0 1 8        
1.6.2018 SC UEC Wiesbaden / GER ELITE UEC Mistrovství Evropy   kolová+kraso  
2.6.2018 So SC UEC Wiesbaden / GER ELITE UEC Mistrovství Evropy   kolová+kraso  
2.6.2018 So KO STK Sokol Zlín-Prštné ŽÁCI CZE-Pohár žáků 2018   FINÁLE  
9.6.2018 So KO STK Favorit Brno ELITE II. Liga   3. kolo  
9.6.2018 So KO STK Spartak Přerov ŽÁCI Mistrovství ČR   FINÁLE  
9.6.2018 So KO   GER   6. Spieltag, 1. Bundesliga    
9.6.2018 So KO   Dornbirn / AUT   Austrian Championships Cycleball Elite 2nd round    
10.6.2018 Ne KO   Dornbirn / AUT   U23 qualification round    
16.6.2018 So KO STK MO Svitávka U 23 Mistrovství ČR   FINÁLE  
23.6.2018 So              
23.6.2018 So KO   Rombas FRA B Tournoi International de la Ville de Rombas    
24.6.2018 Ne KO   Rombas FRA B Tournoi International de la Ville de Rombas    
29.6.2018 KO   Sulz AUT B 31. Int. Radballturnier alle Klassen    
30.6.2018 So KO   Sulz AUT B 31. Int. Radballturnier alle Klassen    
30.6.2018 So              
                 
        Č E R V E N E C  2 0 1 8        
2.7.2018 Po     Začátek letních prázdnin        
7.7.2018 So KO   GER   Finale Deutschlandpokal U23    
7.7.2018 So KO   Balbigny/ FRA   Tournoi International de la Ville de Balbigny    
21.7.2018 So KR   ŠKC Kolárovo / SVK  VŠICHNI Vysegrad Cup-3. EEC nominační MS rozpis 
                 
22.-28.7 Ne KR   TJ Pankrác/Nové Město p.Smrkem všech soustředění     
29.7.- 4.8.2018 So SC   Frankfurt / GER J Internationales Hallenradsportcamp    
                 
        S R P E N  2 0 1 8        
12.8.2018 So KO UCI Hong Kong / HKG ELITE 4.UCI Cycle Ball World Cup 4.kolo  
13.8.2018 Po KO UEC UEC U 23 Poslední termín přihlášek na ME U 23 2018    
25.8.2018 So KR   Hohenems / AUT B Internationaler Ems-Cup nominační MS  
31.8.2018     Konec letních prázdnin        
                 
        Z Á Ř Í  2 0 1 8        
1.9.2018 So KO   Sokol Zlín-Prštné ŽÁCI Velká cena Zlína   mezinárodní  
1.9.2018 So KR   Oberbüren / SUI A 1. Swiss Austria Masters nominační MS  
8.9.2018 So KO UCI ??? Není pořadatel ELITE 5.UCI Cycle Ball World Cup 5.kolo  
8.9.2018 So KR   GER B 1. German Masters nominační MS  
8.9.2018 So KR STK SS Němčice nad Hanou ELITE Czech Masters - 1.kolo   nominační MS  
9.9.2018 Ne KR STK SKP Kometa Brno ELITE Czech Masters - 2.kolo   nominační MS výsledky 
15.9.2018 So KO STK Favorit Brno ELITE EXTRALIGA   4. kolo  
15.9.2018 So KR STK Sokol Horní Heršpice ELITE Mistrovství ČR - předkolo   nominační MS výsledky 
15.9.2018 So KO   GER   1. Final-Five    
15.9.2018 So KO   AUT   Austrian Championships Cycleball Elite 3rd round    
15.9.2018 So KO   SUI   Meisterrunde    
15.9.2018 So KO   BEL   3. Spieltag, 1. Liga    
15.9.2018 So KO   Tata / HUN   Hungary Open    
15.9.2018 So KR   Gisingen / AUT A 2. Swiss-Austria Masters nominační MS  
22.9.2018 So KO UEC Sokol Zlín-Prštné U 23 UEC Mistrovství Evropy U 23   kolová  
22.9.2018 So KR STK Pankrác Praha Elite+junioři Memoriál Jana Krištůfka-mezinár.   nominační MS  
22.9.2018 So KR   GER B 2. German Masters nominační MS  
28.9.2018     Státní svátek        
29.9.2018 So KO STK Prima Nezamyslice ELITE I. Liga   3. kolo  
29.9.2018 So KO UCI ??? Není pořadatel ELITE 6.UCI Cycle Ball World Cup 6.kolo  
29.9.2018 So KR STK Není pořadatel ELITE Czech Masters - 3.kolo   nominační MS  
29.9.2018 So KR   Swiss Austria Masters? B Int. Deutschlandpokal/-Cup  nominační MS  
29.9.2018 So KR   GER B Int. Deutschlandpokal/-Cup  nominační MS  
                 
        Ř Í J E N  2 0 1 8        
3.10.2018 St KO   GER   2. Final-Five    
6.10.2018 So KO STK Spartak Chrastava JUNIOŘI Podzimní turnaj juniorů   1. nominační 2019  
6.10.2018 So KO   Lokomotiva Liberec ELITE Liberecký podzimní turnaj - 59.r.      
6.10.2018 So KO   Lokomotiva Liberec VETERÁNI Liberecký podzimní turnaj - 40.r.   mezinárodní  
6.10.2018 So KR STK Sokol Brno-Řečkovice ELITE Czech Masters - 4.kolo   nominační MS výsledky 
6.10.2018 So KR STK SKP Policie Brno ELITE Czech Masters - 5.kolo   nominační MS výsledky 
6.10.2018 So KR   GER B 3. German Masters nominační MS  
6.10.2018 So KO   SUI   1. Final    
6.10.2018 So SC   FRA   Championnat de France Elites et Minimes     
7.10.2018 Ne KO STK Lokomotiva Liberec JUNIOŘI Liberecký podzimní turnaj - 47.r.   2. nominační 2019  
7.10.2018 Ne KO   Spartak Chrastava ELITE Podzimní turnaj mužů   veřejný turnaj  
7.10.2018 Ne KR   Komarno / SVK   Slovakische Meisterschaft Open nominační MS  
13.10.2018 So KO UCI St. Gallen / SUI ELITE 7.UCI Cycle Ball World Cup 7.kolo  
13.10.2018 So KO   Sokol Šitbořice ELITE Vinařský pohár  mezinárodní  
13.10.2018 So KO STK Spartak Chrastava ŽÁCI CZE-Pohár žáků 2019   1. kolo Čechy  
13.10.2018 So KO STK MILO Olomouc ŽÁCI CZE-Pohár žáků 2019   1. kolo Morava    
13.10.2018 So KR   SUI A 3. Swiss Austria Masters nominační MS  
14.10.2018 Ne KO STK Lokomotiva Liberec ŽÁCI CZE-Pohár žáků 2019   2. kolo Čechy  
14.10.2018 Ne SC   Gent / BEL   Länderkampf BEL-NED-NRW    
15.10.2018 Ne KO KS krajské svazy ELITE Mistrovství kraje Poslední termín  
20.10.2018 So SC STK Favorit Brno ELITE Mistrovství ČR FINÁLE   nominační MS  
20.10.2018 So SC   GER   Deutsche Meisterschaft Elite    
20.10.2018 So SC   AUT   Austrian Championships Elite    
20.10.2018 So SC   SUI   Schweizer Meisterschaft Elite     
20.10.2018 So KO   BEL   Belgische Meisterschaft    
22.10.2018 Po SC UCI UCI ELITE Poslední termín přihlášek na MS 2018    
27.10.2018 So              
27.10.2018 So KR   NED   Niederländische Meisterschaft    
27.10.2018 So KR   Nagy Bereg/UKR VŠICHNI Ukraine Open- 4.EEC    
28.10.2018 Ne KR   FRA   Schillick Open    
28.10.2018