Datum Den Disc. Kal. Místo / Pořadatel Kat. SOUTĚŽ Poznámka  
                 
                 
                 
        L E D E N  2 0 1 7        
7.1.2017 So KR   Pankrác ROZHODČÍ Školení rozhodčích krasojízdy rozhodčí  
7.1.2017 So KO KS krajské/oblastní svazy ELITE Poslední termín Českého poháru 1.kola ČP 2017  
14.1.2017 So KO   Liberec ELITE II. Liga 1.kolo výsledky
21.1.2017 So KO   MO Svitávka ELITE I. Liga  1.kolo rozpis
21.1.2017 So KO KS krajské/oblastní svazy JUNIOŘI Poslední termín MK/oblasti    
28.1.2017 So KO   MO Svitávka ELITE Český pohár-semifinále   rozpis
28.1.2017 So KR   Sokol Zlín-Prštné Žáci/Jun. Český pohár 1.kolo výsledky
                 
                 
                 
        Ú N O R  2 0 1 7        
4.2.2017 So KO   Spartak Chrastava JUNIOŘI Mistrovství ČR-kval. "A"    
4.2.2017 So KO   MILO Olomouc JUNIOŘI Mistrovství ČR-kval. "B"    
4.2.2017 So KR   TJ Pankrác Praha všech Mistrovství Prahy   výsledky
4.2.2017 Ne KR KS OL,ZL,JM,MSL,Praha všech Poslední termín MK v krasojízdě postupová  
11.2.2017 So KO   Favorit Brno U 23 Mistrovství ČR  - 1. kolo   rozpis
11.2.2017 So KR   Favorit Brno Žáci/Jun. Český pohár 2.kolo rozpis
18.2.2017 So KR   Sokol Řečkovice Žáci/Jun. Český pohár 3.kolo rozpis
18.2.2017 So KO   START VD Plzeň ELITE EXTRALIGA 1.kolo rozpis
24.2.2017 KO   Sokol Šitbořice JUNIOŘI Pramos Cup mezinárodní  
25.2.2017 So KO   Sokol Šitbořice ŽÁCI Pramos Cup mezinárodní  
25.2.2017 So KO UCI Sokol Šitbořice ELITE Grosse Preis mezinárodní-50.r.  
25.2.2017 So KR   Pankrác Praha všech Bohemia Open - 1. EEM "B" Východ. pohár
                 
                 
                 
        B Ř E Z E N  2 0 1 7        
4.3.2017 So KO   Pankrác Praha ELITE Český pohár ELITE FINÁLE  
8.3.2017 St KO UCI UCI ELITE Poslední termín přihlášek World Cup 2017    
11.3.2017 So KO   Sokol Šitbořice JUNIOŘI Mistrovství ČR Předkolo  
11.3.2017 So KR   Sokol Řečkovice JUNIOŘI Mistrovství ČR Předkolo  
18.3.2017 So KO   NENÍ Pořadatel U 23 Mistrovství ČR 2.kolo  
18.3.2017 So KR   Sokol H. Heršpice Žáci/Jun. Český pohár 4.kolo  
25.3.2017 So KO   MO Svitávka U 23 Mistrovství ČR 3.kolo  
                 
                 
                 
        D U B E N  2 0 1 7        
1.4.2017 So KR   Petřvald na Moravě Žáci/Jun. Český pohár 5.kolo  
1.4.2017 So KO   MILO Olomouc ELITE EXTRALIGA 2. kolo  
1.4.2017 So KO   Pankrác Praha ŽÁCI Český pohár 2017 8.kolo  
8.4.2017 So KO   MILO Olomouc ŽÁCI Velká cena v kolové žáků mezinárodní  
8.4.2017 So KO   MILO Olomouc ELITE Velká cena v kolové elite mezinárodní  
8.4.2017 So KR   Pankrác Praha ŽÁCI Mistrovství ČR Předkolo  
8.4.2017 So KR UCI ??? / HUN všech Hungary Open    
9.4.2017 So KO KS krajské/oblastní svazy ŽÁCI Poslední termín MK/oblasti    
15.4.2017 So     Velikonoční svátky        
17.4.2017 Po     Velikonoční svátky        
22.4.2017 So KO   Sokol Zlín-Prštné JUNIOŘI Mistrovství ČR FINÁLE  
22.4.2017 So KR   Pankrác Praha JUNIOŘI Mistrovství ČR FINÁLE  
24.4.2017 Po KO UEC UEC ELITE Poslední termín přihlášek ME 2017    
24.4.2017 Po SC UEC UEC JUNIOŘI Poslední termín přihlášek MEJ oceňovací archy  
29.4.2017 So KR UCI Worms/GER všech Wormser Cup    
29.4.2017 So KO   NENÍ Pořadatel ELITE II. Liga 2.kolo  
29.4.2017 So KO   Sokol Zlín-Prštné ŽÁCI Český pohár 2017 9.kolo  
29.4.2017 So KO UCI ??? ELITE 1.UCI Cycle Ball World Cup 1.kolo  
                 
                 
                 
        K V Ě T E N  2 0 1 7        
6.5.2017 So              
11.5.2017 ČT KO   ??? (11. - 13.5.2017) JUNIOŘI Soustředění před MEJ    
13.5.2017 So KO   START VD Plzeň ŽÁCI Český pohár 2017 10.kolo  
13.5.2017 So KO   Prima Nezamyslice ELITE EXTRALIGA 3.kolo  
13.5.2017 So KO   NENÍ Pořadatel U 23 Mistrovství ČR Semifinále  
13.5.2017 So KR   SS Němčice nad Hanou ŽÁCI Mistrovství ČR FINÁLE  
19.5.2017 KO UEC ??? ELITE Mistrovství Evropy FINÁLE  
20.5.2017 So KO UEC ??? ELITE Mistrovství Evropy FINÁLE  
20.5.2017 So KO   Spartak Přerov ELITE I. Liga 2.kolo  
20.5.2017 So KO   Pankrác Praha ŽÁCI Mistrovství ČR kvalifikace "A"  
20.5.2017 So KO   MILO Olomouc ŽÁCI Mistrovství ČR kvalifikace "B"  
20.5.2017 So KR   ??? (19. - 21.5.2017) JUNIOŘI Soustředění před MEJ    
27.5.2017 SO     NÁPLAVKA   RATOLESTFEST    
26.5.2017 SC UEC Český svaz cyklistiky JUNIOŘI Mistrovství Evropy juniorů    
27.5.2017 So SC UEC Český svaz cyklistiky JUNIOŘI Mistrovství Evropy juniorů    
27.5.2017 So KO   MO Svitávka U 23 Mistrovství ČR FINÁLE  
                 
                 
                 
        Č E R V E N  2 0 1 7        
3.6.2017 So KO   Spartak Chrastava ŽÁCI Český pohár FINÁLE  
10.6.2017 So KO   MILO Olomouc ELITE II. Liga 3.kolo  
10.6.2017 So KO UCI ??? ELITE 2.UCI Cycle Ball World Cup 2.kolo  
17.6.2017 So KR   Favorit Brno ELITE Český pohár 1.kolo  
                 
                 
                 
        Č E R V E N E C  2 0 1 7        
    KO UCI ??? Asien, Canada ELITE 3.UCI Cycle Ball World Cup 3.kolo  
22.7.2017 So KR UCI ŠKC Kolárovo/SVK VŠICHNI 2. East European Masters 2.EEM - kat. "B"  
                 
                 
                 
        S R P E N  2 0 1 7        
30.7.-5.8.2017   KR   TJ Pankrác všech soustředění - Nové Město p.Smrkem    
26.8.2017 So KO UCI ??? ELITE 4.UCI Cycle Ball World Cup 4.kolo  
28.8.2017 Po KO UEC UEC U 23 Poslední termín přihlášek na ME U 23    
26.8.2017 So KR   Sokol Řečkovice ELITE Český pohár 2. kolo  
                 
                 
        Z Á Ř Í  2 0 1 7        
2.9.2017 So KO UCI ??? ELITE 5.UCI Cycle Ball World Cup 5.kolo  
2.9.2017 So KO   Sokol Zlín-Prštné ŽÁCI Velká cena Zlína mezinárodní  
2.9.2017 So KO KS krajské/oblastní svazy ELITE Mistrovství kraje/oblasti poslední termín  
9.9.2017 So KR   NENÍ Pořadatel ELITE Český pohár 3. kolo  
9.9.2017 So KO   Favorit Brno ELITE I. Liga 3.kolo  
16.9.2017 So KO   MO Svitávka ELITE EXTRALIGA 4.kolo  
16.9.2017 So KO   Pankrác Praha ŽÁCI Mistrovství ČR FINÁLE  
16.9.2017 So KR   NENÍ Pořadatel ELITE Mistrovství ČR Předkolo  
23.9.2017 So KO   NENÍ Pořadatel ELITE Turnaj o postup do II. Ligy    
23.9.2017 So KO UEC ??? Pořadatel U 23 Mistrovství Evropy U 23 FINÁLE  
23.9.2017 So KR   Pankrác Praha VŠICHNI Memoriál Jana Krištůfka mezinárodní  
30.9.2017 So KO UCI Höchst/AUT ELITE 5.UCI Cycle Ball World Cup 6.kolo  
30.9.2017 So KR   Sokol H. Heršpice ELITE Český pohár 4.kolo  
                 
                 
                 
        Ř Í J E N  2 0 1 7        
7.10.2017 So KR   Petřvald na Moravě ELITE Český pohár 5.kolo  
7.10.2017 So KO   Spartak Chrastava JUNIOŘI Podzimní turnaj juniorů 1. nominační 2018  
7.10.2017 So KO   Lokomotiva Liberec ELITE Liberecký podzimní turnaj - 58.r.    
7.10.2017 So KO   Lokomotiva Liberec VETERÁNI Liberecký podzimní turnaj - 39.r. mezinárodní  
7.10.2017 So KR UCI ŠKC Kolárovo/SVK VŠICHNI Slovakia Open    
8.10.2017 Ne KO   Lokomotiva Liberec JUNIOŘI Liberecký podzimní turnaj - 45.r. 2. nominační 2018  
8.10.2017 Ne KO   Spartak Chrastava ELITE Podzimní turnaj mužů veřejný turnaj  
14.10.2017 So KR UCI Bokod/HUN VŠICHNI 3. East European Masters Východ. pohár  
14.10.2017 So KO UCI St. Gallen / SUI       ELITE 7.UCI Cycle Ball World Cup 7.kolo  
14.10.2017 So KO   Sokol Šitbořice ELITE Vinařský pohár mezinárodní  
21.10.2017 So SC   MO Svitávka ELITE Mistrovství ČR FINÁLE  
21.10.2017 So KO   Spartak Chrastava ŽÁCI Český pohár 2018 1.kolo  
22.10.2017 Ne KO   Lokomotiva Liberec ŽÁCI Český pohár 2018 2.kolo  
23.10.2017 Po SC UCI UCI ELITE Poslední termín přihlášek na MS 2017    
28.10.2017 So KR UCI Nagy Bereg/UKR VŠICHNI 4. East European Masters Východ. pohár  
                 
                 
                 
        L I S T O P A D  2 0 1 7        
4.11.2017 So KO UCI Liestal / SUI ELITE 8.UCI Cycle Ball World Cup 8.kolo  
4.11.2017 So KO   SK Chodsko ŽÁCI Český pohár 2017 3.kolo  
4.11.2017 So KO   Spartak Přerov ELITE Velká cena Přerova    
5.11.2017 Ne KO   Spartak Přerov JUNIOŘI Turnaj juniorů 3. nominační 2018  
11.11.2017 So KO   Spartak Přerov ŽÁCI Český pohár 2017 4.kolo  
12.11.2017 Ne KO   MILO Olomouc ŽÁCI Český pohár 2017 5.kolo  
17.11.2017 KR   ??? (17. - 19.11.2017) ELITE Soustředění před MS    
18.11.2017 So KR   ??? (17. - 19.11.2017) ELITE Soustředění před MS    
19.11.2017 Ne KR   ??? (17. - 19.11.2017) ELITE Soustředění před MS    
24.11.2017 SC UCI Dornbirn (AUT) ELITE Mistrovství světa    
25.11.2017 So SC UCI Dornbirn (AUT) ELITE Mistrovství světa    
26.11.2017 Ne SC UCI Dornbirn (AUT) ELITE Mistrovství světa    
25.11.2017 So KO   MO Svitávka ŽÁCI Český pohár 2017 6.kolo  
                 
                 
                 
        P R O S I N E C  2 0 1 7        
2.12.2017 So KO   Sokol Šitbořice ŽÁCI Český pohár 2017 7.kolo  
2.12.2017 So KO UCI Krofdorf/DE ELITE UCI Cycle Ball World Cup FINÁLE 2017  
9.12.2017 So KO   Sokol Zlín-Prštné JUNIOŘI Turnaj juniorů 4. nominační 2018  
9.12.2017 So KO   Start VD Plzeň ELITE Svobodův memoriál mezinárodní  
9.12.2017 So SC UCI Frankfurt / GER ROZHODČÍ Seminář mezinárodních rozhodčích    
10.12.2017 Ne SC UCI Frankfurt / GER ROZHODČÍ Seminář mezinárodních rozhodčích    
16.12.2017 So KO SK Brno ROZHODČÍ Schůze ved. oddílů,školení rozhodčích kolové    
23.12.2017 So              
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

 

* Nominační tabulka MČR
* Aktuální rekordy v krasojízdě