KALENDÁŘ SÁLOVÉ CYKLISTIKY 2016
* Nominační tabulka MČR
* Sportovně-technické směrnice
* výsledky Českého poháru v krasojízdě
* výsledky Východoevropského poháru v krasojízdě
* výsledky ETC poháru v krasojízdě
* přepočtové koeficienty výsledků
* Nominace rozhodčích
* Aktuální rekordy v krasojízdě
* Nominační kritéria a postup.klíče kolové

Administrativa
 
* formulář-zápis ze soutěže
* formulář pro výplatu rozhodčích
 
 
        L E D E N  2 0 1 6      
2.1.2016 So              
9.1.2016 So KO KS krajské/oblastní svazy ELITE Poslední termín Českého poháru 1.kola ČP 2016  
10.1.2016 So KR   Pankrác Praha ROZHODČÍ Školení rozhodčích krasojízdy rozhodčí  
16.1.2016 So KO   SC Svitávka ELITE II. Liga - 1. kolo    výsledky
23.1.2016 So KO   Pankrác Praha Junior Mistrovství Prahy   výsledky
24.1.2016 Ne KO   Spartak Chrastava ELITE I. Liga - 1. kolo   výsledky
30.1.2016 So KO   Pankrác Praha ELITE Český pohár-semifinále "A"   výsledky
30.1.2016 So KR   Sokol Zlín-Prštné Žáci/Jun. Český pohár - 1. kolo   výsledky
30.1.2016 So KO   Favorit Brno ELITE Český pohár-semifinále "B"   výsledky
30.1.2016 So KO KS krajské/oblastní svazy JUNIOŘI Poslední termín MK/oblasti    
                 
                 
    KR   Ú N O R  2 0 1 6        
6.2.2016 So KO   Pankrác Praha JUNIOŘI Mistrovství ČR-kval. "A"   výsledky
6.2.2016 So KR   SS Němčice všech MK v krasojízdě (OL, ZL) postupová  
12.2.2016 KO   Sokol Šitbořice JUNIOŘI Pramos Cup mezinárodní  
13.2.2016 So KO   Sokol Šitbořice ŽÁCI Pramos Cup mezinárodní  
13.2.2016 So KO UCI Sokol Šitbořice ELITE Grosse Preis mezinárodní-49.r.  
13.2.2016 So KR   SS Němčice Žáci/Jun. Český pohár - 2. kolo    výsledky
20.2.2016 So KR   Pankrác Praha všech Bohemia Open - 1. EEM "B" Východ. pohár  výsledky
20.2.2016 So KR   Pankrác Praha všech Mistrovství Prahy postupová  výsledky
20.2.2016 So KO   START VD Plzeň ELITE EXTRALIGA - 1. kolo   výsledky
20.2.2016 So KO   Sokol Šitbořice JUNIOŘI Mistrovství ČR-kval. "B"   výsledky
21.2.2016 So KR KS OL,ZL,JM,MSL,Praha všech Poslední termín MK v krasojízdě postupová  
27.2.2016 So KO   Spartak Chrastava/Liberec U 23 Mistrovství ČR  - 1. kolo   výsledky
27.2.2016 So KR   Favorit Brno Žáci/Jun. Český pohár - 3. kolo   výsledky
                 
                 
        B Ř E Z E N  2 0 1 6      
5.3.2016 So KO   SK Chodsko JUNIOŘI Mistrovství ČR - předkolo   výsledky
6.3.2016 So KR   Romhány/HUN všichni Rákoczi Cup - 2. EEM Východ. pohár  
7.3.2016 Po KO UCI UCI ELITE Poslední termín přihlášek SP 2016    
12.3.2016 So KO   Sokol Zlín-Prštné ŽÁCI Český pohár 2016 - 7. kolo   výsledky
13.3.2016 So KO   Favorit Brno ELITE Český pohár - FINÁLE   výsledky
12.3.2016 So KR   SKP Kometa Brno JUNIOŘI Mistrovství ČR - předkolo   výsledky
20.3.2016 So KO   Favorit Brno U 23 Mistrovství ČR - 2. kolo   výsledky
19.3.2016 So KO   TJ Pankrác ŽÁCI Mistrovství Prahy žáků   výsledky
19.3.2016 So KR   xxx/HUN všichni Hungary Open - 3. EEM "A" Východ. pohár rozpis
20.3.2016 Ne KR   H. Heršpice Žáci/Jun. Český pohár - 4. kolo   výsledky
28.3.2016 Ne     Velikonoční svátky        
29.3.2016 Út KO UEC UEC ELITE Poslední termín přihlášek EP 2016    
                 
                 
        D U B E N  2 0 1 6      
2.4.2016 So KO   Sokol Zlín-Prštné ELITE EXTRALIGA - 2. kolo    výsledky
2.4.2016 So KR   Petřvald na Moravě Žáci/Jun. Český pohár - 5. kolo    výsledky
2.4.2016 So KO   SK Chodsko ŽÁCI Český pohár 2016 - 8. kolo   výsledky
2.4.2016 So KO KS krajské/oblastní svazy ŽÁCI Poslední termín MK/oblasti    
9.4.2016 So KO   Spartak Přerov JUNIOŘI Mistrovství ČR - FINÁLE    výsledky
9.4.2016 So KR   Sokol Řečkovice JUNIOŘI Mistrovství ČR - FINÁLE    výsledky
9.4.2016 So KR Worms všech Wormser Cup
10.4.2016 Ne KR Worms junior, žák Turnier der Jugend
9.4.2016 So KO   MILO Olomouc ELITE Velká cena v kolové elite mezinárodní  
10.4.2016 So KO   MILO Olomouc ŽÁCI Velká cena v kolové žáků mezinárodní  
11.4.2016 Po SC UEC UEC JUNIOŘI Poslední termín přihlášek MEJ oceňovací archy  
16.4.2016 So KO   MOSvitávka U 23 Mistrovství ČR - 3. kolo     rozpis
16.4.2016 So KO   Milo Olomouc ŽÁCI Český pohár 2016 - 9. kolo    rozpis
23.4.2016 So KO UCI ??? ELITE 1.UCI Cycle Ball World Cup 1.kolo  
23.4.2016 So KR   Pankrác Praha ŽÁCI Mistrovství ČR - předkolo   výsledky
29.4.2016 KO UEC Wallbach/GER ELITE Mistrovství Evropy    
30.4.2016 So KO UEC Wallbach/GER ELITE Mistrovství Evropy    
                 
                 
        K V Ě T E N  2 0 1 6      
6.5.2016 SC UEC Baar/SUI JUNIOŘI Mistrovství Evropy    výsledky
7.5.2016 So SC UEC Baar/SUI JUNIOŘI Mistrovství Evropy    
15.5.2016 So KO   Milo Olomouc U 23 Mistrovství ČR - semifinále   výsledky
14.5.2016 So KO   Prima Nezamyslice ELITE EXTRALIGA - 3. kolo   výsledky
21.5.2016 So KO   Spartak Chrastava ŽÁCI Mistrovství ČR - kval. "A"   výsledky
21.5.2016 So KO   Sokol Zlín-Prštné ŽÁCI Mistrovství ČR - kval. "B"   výsledky
21.5.2016 So KO   Spartak Přerov ELITE I. Liga - 2. kolo   výsledky
21.5.2016 So KO   Sokol Šitbořice ELITE II. Liga - 2. kolo   výsledky
28.5.2016 So KO   Sokol Zlín-Prštné U 23 Mistrovství ČR - FINÁLE   výsledky
28.5.2016 So KR   H. Heršpice ŽÁCI Mistrovství ČR - FINÁLE    výsledky
                 
                 
        Č E R V E N  2 0 1 6      
4.6.2016 So KO   Pankrác Praha ŽÁCI Český pohár - FINÁLE   výsledky
4.6.2016 So KR   Favorit Brno ELITE Český pohár - 1. kolo   výsledky
4.6.2016 So KO UCI Ludwiglust /GER ELITE 2.UCI Cycle Ball World Cup 2.kolo  
11.6.2016 So KO   Pankrác Praha ELITE II. Liga - 3. kolo   výsledky
                 
                 
        Č E R V E N E C  2 0 1 6    
?.7.2016 Ne KO UCI Asie ELITE 3.UCI Cycle Ball World Cup 3.kolo  
18.7. - 23.7. So KR   Kolárovo/SVK všichni 4. EEM Východ. pohár  výsledky
                 
               
        S R P E N  2 0 1 6      
13-20.8.2016   KR   Nové Město pod Smrkem všech Soustředění TJ Pankrác    
27.8.2016 So KO UCI Sangerhausen/GER       ELITE 4.UCI Cycle Ball World Cup 4.kolo  
27.8.2016 So KR   H. Heršpice ELITE Český pohár - 2. kolo   výsledky
29.8.2016 Po KO UEC UEC U 23 Poslední termín přihlášek na EP U 23    
                 
                 
                 
        Z Á Ř Í  2 0 1 6        
3.9.2016 So KR   Sokol Řečkovice ELITE Český pohár - 3. kolo    
3.9.2016 So KO   Sokol Zlín-Prštné ŽÁCI Velká cena Zlína v kolové žáků mezinárodní  
3.9.2016 So KO UCI Hochst/AUT ELITE 5.UCI Cycle Ball World Cup 5.kolo  
3.9.2016 So KO KS krajské/oblastní svazy ELITE Mistrovství kraje/oblasti poslední termín  
10.9.2016 So KO   MILO OLOMOUC ELITE I. Liga - 3. kolo     rozpis
10.9.2016 So KR       1. German Masters kat. "B"  
17.9.2016 So KR     ELITE Mistrovství ČR předkolo   výsledky
17.9.2016 So KO   SC Svitávka ELITE EXTRALIGA - 4. kolo    rozpis
17.9.2016 So KO   Spartak Přerov ŽÁCI Mistrovství ČR - FINÁLE FINÁLE výsledky
24.9.2016 So KR       2. German Masters kat. "B"  
24.9.2016 So KO   Spartak Chrastava ELITE Turnaj o postup do II. Ligy     výsledky
24.9.2016 So KO UCI Ailingen/GER ELITE 6.UCI Cycle Ball World Cup 6.kolo  
                 
                 
        Ř Í J E N  2 0 1 6      
1.10.2016 So KO   Spartak Chrastava JUNIOŘI Podzimní turnaj juniorů 1. nominační výsledky
1.10.2016 So KR   Sokol Zlín-Prštné ELITE Český pohár - 4. kolo   výsledky
1.10.2016 So KO UEC ??? U 23 Mistrovství Evropy U 23    
1.10.2016 So KO   Lokomotiva Liberec ELITE Liberecký podzimní turnaj - 57.r.   výsledky
1.10.2016 So KO   Lokomotiva Liberec VETERÁNI Liberecký podzimní turnaj - 38.r. mezinárodní  
2.10.2016 Ne KO   Lokomotiva Liberec JUNIOŘI Liberecký podzimní turnaj - 45.r. 2. nominační výsledky
2.10.2016 Ne KO   Spartak Chrastava ELITE Podzimní turnaj mužů veřejný turnaj  
8.10.2016 So KR       3. German Masters kat. "B"  
8.10.2016 So KR   ŠKC Kolárovo ELITE Meznárodní mistrovství SVK mezinárodní  
15.10.2016 So KO UCI St. Gallen/SUI       ELITE 7.UCI Cycle Ball World Cup 7.kolo  
15.10.2016 So KR   Petřvald na Moravě ELITE Český pohár - 5. kolo    
15.10.2016 So KO   Sokol Šitbořice ELITE Vinařský pohár mezinárodní  
15.10.2016 So KO   Spartak Chrastava ŽÁCI Český pohár 2017 - 1. kolo    
16.10.2016 Ne KO   Lokomotiva Liberec ŽÁCI Český pohár 2017 - 2. kolo   výsledky
22.10.2016 So SC   SS Němčice ELITE Mistrovství ČR - FINÁLE   výsledky
22.10.2016 Ne KO   Milo Olomouc ŽÁCI Český pohár 2017 - 3.-4. kolo   rozpis
24.10.2016 Po SC UCI UCI ELITE Poslední termín přihlášek na MS 2016    
29.10.2016 So KO UCI Wendlingen/GER     ELITE 8.UCI Cycle Ball World Cup 8.kolo  
                 
                 
        L I S T O P A D  2 0 1 6      
5.11.2016 So KO   Spartak Přerov ELITE VC Přerova    
6.11.2016 So KO   Spartak Přerov JUNIOŘI Turnaj juniorů 3. nominační  
5.11.2016 So KR   Bokod/HU všichni 5. EEM Východ. pohár  
                 
12.11.2016 So KO KS   ELITE Český pohár - ZL, OL, PŘ 1.kolo  
12.11.2016 So KO UCI Winterthur/SUI ELITE UCI Cycle Ball World Cup FINÁLE  
                 
12.11.2016 So KR   Pankrác Praha VŠICHNI Memoriál Jana Krištůfka mezinárodní výsledky
26.11.2016 So KO   MO Svitávka ŽÁCI Český pohár 2017 - 5. kolo   rozpis
                 
        P R O S I N E C  2 0 1 6      
2.12.2016 SC UCI Stuttgart/GER ELITE Mistrovství světa    
3.12.2016 So SC UCI Stuttgart/GER ELITE Mistrovství světa    
4.12.2016 Ne SC UCI Stuttgart/GER ELITE Mistrovství světa    
10.12.2016 So KO   Sokol Šitbořice ŽÁCI Český pohár 2017 - 6. kolo   rozpis
10.12.2016 So KO   Start VD Plzeň ELITE Svobodův memoriál mezinárodní  
10.12.2016 So KO   Sokol Zlín-Prštné JUNIOŘI Turnaj juniorů 4. nominační  
10.12.2016 So SC UCI Frankfurt/GER ROZHODČÍ Seminář mezinárodních rozhodčích    
11.12.2016 Ne SC UCI Frankfurt/GER ROZHODČÍ Seminář mezinárodních rozhodčích    
17.12.2016 So KO SK Brno ROZHODČÍ Schůze vedoucích oddílů, školení rozhodčích kolové    
                 
                 
7.1.2017 So              
14.1.2017 So KO KS krajské/oblastní svazy ELITE Poslední termín Českého poháru 1.kola ČP 2017