o soutěži v kolové: JUNIOŘI - Mistrovství ČR – kvalifikace „B“
  konané dne: 27.1.2018       v   Přerov  
  tělovýchovným spolkem - klubem:             TJ Spartak Přerov    
  hrací plocha: 11   x x 14 m                 doba hry: 2   x 6   minut          
                                                       
Startující                                          
                                                       
  Těl. spolek - klub JMÉNO     Věk Č.REG. JMÉNO Věk   Č.REG.
1 MILO Olomouc 1       Roletský Vlastimil                     15 1601376 Svozil Pavel   15   21285
2 MILO Olomouc 2       Mašek David                     14 21287 Antoníček Denis               15   21287
3 Sokol Zlín-Prštné 1       Adam Radek                     18 11274 Horák Tomáš               17   12968
4 Sokol Zlín-Prštné 2       Helis Vendelín                     16 21263 Otásek Dominik               16   19236
5 Sokol Zlín-Prštné 3       Mezírka Jaroslav                     15 21262 Baxa Vojtěch               15   19378
6 Sokol Šitbořice       Drabálek Martin                     18 7311 Urbánek Štěpán               18   5276
7 SC Svitavka       Hrdlička Jan                     17 892 Richtr Michal               18   874
8 Spartak Přerov 1       Nitsche Michal                     17 19925 Zatloukal Filip               17   7439
                                                                 
Rozhodčí                                                    
                                                                 
  Hlavní rozhodčí: Přikryl Antonín Mgr.                   Rozhodčí:   Pánek Radek          
  Časoměřič: Karas Ivo                             Ondlevec Jiří          
  Zapisovatel: Karas Matěj                             Šebek Martin          
                                                                   
                                                                   
Výsledky                                                    
                                 
  Těl. spolek - klub 1     2     3     4     5     6     7     8     9     Body Branky     Místo
1 MILO Olomouc 1       4 : 2 1 : 10 1 : 6 2 : 4 0 : 12 1 : 9 1 : 8   :   3 10 : 51 7
2 MILO Olomouc 2 2 : 4   :   0 : 15 0 : 9 1 : 8 0 : 11 0 : 15 2 : 7   :   0 5 : 69 8
3 Sokol Zlín-Prštné 1 10 : 1 15 : 0   :   7 : 2 13 : 1 4 : 2 4 : 4 7 : 1   :   19 60 : 11 1
4 Sokol Zlín-Prštné 2 6 : 1 9 : 0 2 : 7   :   8 : 3 3 : 4 0 : 5 2 : 2   :   10 30 : 22 4
5 Sokol Zlín-Prštné 3 4 : 2 8 : 1 1 : 13 3 : 8   :   0 : 5 1 : 10 4 : 4   :   7 21 : 43 6
6 Sokol Šitbořice 12 : 0 11 : 0 2 : 4 4 : 3 5 : 0   :   3 : 1 5 : 1   :   18 42 : 9 2
7 SC Svitavka 9 : 1 15 : 0 4 : 4 5 : 0 10 : 1 1 : 3   :   7 : 1   :   16 51 : 10 3
8 Spartak Přerov 1 8 : 1 7 : 2 1 : 7 2 : 2 4 : 4 1 : 5 1 : 7   :     :   8 24 : 28 5
                                                                 
                                                        Kontrola: 81 243 : 243  
Různé                                                    
  SC Svitávka Hrdlička - Richtr startovali na Licence 2017                                
  Soutěž proběhla bez závad a zranění.                                              
  Do semifinále MČR 17.3.2018 v Chrastavě postupuje prvních 5 družstev.                 
                                                                   
  Startovné družstev uhrazeno. Náhrady rozhodčím byly vyplaceny podle STS ČSC.        
  Za pořadatele:                             Rozhodčí:                          
                                                                 
                                                                 
                                                                 
                                                                 
Konečné pořadí                                                    
                                                                 
Poř Těl. spolek - klub Jména Počet Výhry Rem. Prohry Body Branky     Rozdíl
1. Sokol Zlín-Prštné 1 Adam Radek   - Horák Tomáš     7 6 1 0 19 60 : 11 49
2. Sokol Šitbořice Drabálek Martin   - Urbánek Štěpán 7 6 0 1 18 42 : 9 33
3. SC Svitavka Hrdlička Jan     - Richtr Michal     7 5 1 1 16 51 : 10 41
4. Sokol Zlín-Prštné 2 Helis Vendelín   - Otásek Dominik 7 3 1 3 10 30 : 22 8
5. Spartak Přerov 1 Nitsche Michal   - Zatloukal Filip     7 2 2 3 8 24 : 28 -4
6. Sokol Zlín-Prštné 3 Mezírka Jaroslav - Baxa Vojtěch     7 2 1 4 7 21 : 43 -22
7. MILO Olomouc 1 Roletský Vlastimil - Svozil Pavel     7 1 0 6 3 10 : 51 -41
8. MILO Olomouc 2 Mašek David   - Antoníček Denis 7 0 0 7 0 5 : 69 -64