o soutěži v kolové: JUNIOŘI - Mistrovství ČR – kvalifikace „A“
  konané dne: 21.1.2018       v   Praha  
  tělovýchovným spolkem - klubem:             TJ Pankrác Praha    
  hrací plocha: 11   x x 14 m                 doba hry: 2   x 6   minut          
                                                       
Startující                                          
                                                       
  Těl. spolek - klub JMÉNO     Věk Č.REG. JMÉNO Věk   Č.REG.
1 Pankrác Praha 1       Hradecký Petr                     15 10359 Stevens Daniel               13   20843
2 Pankrác Praha 2       Semanišin Adam                     15 21284 Semanišin David               15   21283
3 Pankrác Praha 3       Bezdíček Dominik                     13 1601308 Stezka Hugo               14   1601309
4 Praha-Přerov       Kripner Jan                     17 3717 Karas Matěj               17   8193
5 Spartak Chrastava 1       Herr Adam                     13 21365 Pospíšil Lukáš               14   20584
6 Spartak Chrastava 2       Málek Petr           14 20556 Rožec Matěj   13   20559
7 Plzeň-Chodsko       Šubrt Martin                     18 9583 Strnad Pavel               18   19942
8 Lokomotiva Liberec        Pleštil Jan                     15 21308 Zelenka Jonatán               17   19619
                                                                 
Rozhodčí                                                    
                                                                 
  Hlavní rozhodčí: Fafek Zdeněk                       Rozhodčí:   Brodský Tomáš        
  Časoměřič: Elektro časomíra                       Hradecký Miloš        
  Zapisovatel: Fafková Lenka                           Kripnerová Veronika      
                                                                   
                                                                   
Výsledky                                                    
                                 
  Těl. spolek - klub 1     2     3     4     5     6     7     8     9     Body Branky     Místo
1 Pankrác Praha 1       1 : 2 12 : 1 2 : 10 5 : 5 2 : 7 5 : 0 10 : 0   :   10 37 : 25 5
2 Pankrác Praha 2 2 : 1   :   8 : 0 0 : 11 4 : 2 2 : 2 5 : 0 8 : 1   :   16 29 : 17 2
3 Pankrác Praha 3 1 : 12 0 : 8   :   0 : 15 2 : 9 1 : 14 5 : 0 2 : 4   :   3 11 : 62 7
4 Praha-Přerov 10 : 2 11 : 0 15 : 0   :   9 : 2 7 : 2 5 : 0 16 : 0   :   21 73 : 6 1
5 Spartak Chrastava 1 5 : 5 2 : 4 9 : 2 2 : 9   :   3 : 2 5 : 0 14 : 1   :   13 40 : 23 3
6 Spartak Chrastava 2 7 : 2 2 : 2 14 : 1 2 : 7 2 : 3   :   5 : 0 8 : 0   :   13 40 : 15 4
7 Plzeň-Chodsko 0 : 5 0 : 5 0 : 5 0 : 5 0 : 5 0 : 5   :   0 : 5   :   0 0 : 35 8
8 Lokomotiva Liberec  0 : 10 1 : 8 4 : 2 0 : 16 1 : 14 0 : 8 5 : 0   :     :   6 11 : 58 6
                                                                 
                                                        Kontrola: 82 241 : 241  
Různé                                                    
  Při stejném bodovém zisku na 3. a 4. místě CHR 1 : CHR 2 rozhodlo vzájemné utkání 3 : 2.      
  Kombinované družstvo Plzeň - Chodsko omluveno pro nemoc hráče Plzně Martina Šubrta.    
  Kombinované družstvo Plzeň - Chodsko startovné 200,- Kč neuhrazeno.                
  Do semifinále MČR 17.3.2018 v Chrastavě postupují první 3 družstva.                     
  Startovné ostatních družstev uhrazeno. Náhrady rozhodčím byly vyplaceny podle STS ČSC.  
  Za pořadatele:                             Rozhodčí:                          
                                                                 
                                                                 
                                                                 
                                                                 
Konečné pořadí                                                    
                                                                 
Poř Těl. spolek - klub Jména Počet Výhry Rem. Prohry Body Branky     Rozdíl
1. Praha-Přerov Kripner Jan       - Karas Matěj     7 7 0 0 21 73 : 6 67
2. Pankrác Praha 2 Semanišin Adam - Semanišin David 7 5 1 1 16 29 : 17 12
3. Spartak Chrastava 1 Herr Adam       - Pospíšil Lukáš     7 4 1 2 13 40 : 23 17
4. Spartak Chrastava 2 Málek Petr       - Rožec Matěj     7 4 1 2 13 40 : 15 25
5. Pankrác Praha 1 Hradecký Petr   - Stevens Daniel   7 3 1 3 10 37 : 25 12
6. Lokomotiva Liberec  Pleštil Jan       - Zelenka Jonatán 7 2 0 5 6 11 : 58 -47
7. Pankrác Praha 3 Bezdíček Dominik - Stezka Hugo     7 1 0 6 3 11 : 62 -51
8. Plzeň-Chodsko Šubrt Martin     - Strnad Pavel     7 0 0 7 0 0 : 35 -35