o soutěži v kolové: ELITE - I. LIGA - 1. kolo
  konané dne: 20.1.2018       v   Chrastava  
  tělovýchovným spolkem - klubem:             TJ Spartak Chrastava    
  hrací plocha: 11 x 14 m                 doba hry: 2   x 7   minut          
                                                       
Startující                                          
                                                       
  Těl. spolek - klub JMÉNO Č.REG. JMÉNO Č.REG.
1 Spartak Chrastava 1       Brodský Tomáš       516 Hodáň Dalibor       891
2 Prima Nezamyslice 1       Přikryl Martin           261 Přikryl Petr         264
3 Pankrác Praha 1       Jenšík Daniel           563 Otčenášek Tomáš     259
4 SC Svitávka 2       Hrdlička Jiří ml.                       18476 Staněk Roman                   16709
5 MO Svitávka 2       Richtr David           145 Stibor Jan           146
6 Sokol Šitbořice 1       Starý Miroslav           15905 Topolář Marek       18525
7 Favorit Brno 2       Kepák Pavel           924 Zvolánek Robert     650
                                                                   
                                                                 
Rozhodčí                                                    
                                                                 
  Hlavní rozhodčí: Celler Ladislav                     Rozhodčí:   Fadrhonc Michal        
  Časoměřič: el. časomíra                           Fafek Zdeněk          
  Zapisovatel: Košlík Vítězslav                       Hrdlička Jiří          
                                                                   
                                                                   
Výsledky                                                    
                                 
  Těl. spolek - klub 1     2     3     4     5     6     7     8     9     Body Branky     Místo
1 Spartak Chrastava 1       2 : 5 3 : 7 5 : 4 2 : 7 3 : 8 5 : 0   :     :   6 20 : 31 6
2 Prima Nezamyslice 1 5 : 2   :   5 : 4 3 : 4 4 : 2 5 : 8 5 : 0   :     :   12 27 : 20 4
3 Pankrác Praha 1 7 : 3 4 : 5   :   3 : 4 3 : 5 1 : 2 5 : 0   :     :   6 23 : 19 5
4 SC Svitávka 2 4 : 5 4 : 3 4 : 3   :   5 : 3 4 : 3 5 : 0   :     :   15 26 : 17 1
5 MO Svitávka 2 7 : 2 2 : 4 5 : 3 3 : 5   :   5 : 3 5 : 0   :     :   12 27 : 17 3
6 Sokol Šitbořice 1 8 : 3 8 : 5 2 : 1 3 : 4 3 : 5   :   5 : 0   :     :   12 29 : 18 2
7 Favorit Brno 2 0 : 5 0 : 5 0 : 5 0 : 5 0 : 5 0 : 5   :     :     :   0 0 : 30 7
                                                                 
                                                        Kontrola: 63 152 : 152  
Různé                                                    
  Favorit Brno omluven. Startovné nezaplacené.                                        
  9. zápas Přikryl Petr – Prima Nezamyslice žlutá karta opakovaný faul, rozhodčí Fadrhonc      
  O pořadí na 2. až 4. místě při shodném bodovém zisku rozhodly brankové rozdíly.          
                                                                   
                                                                   
  Startovné družstev uhrazeno. Náhrady rozhodčím byly vyplaceny podle STS ČSC.          
  Za pořadatele:                             Rozhodčí:                          
                                                                 
                                                                 
                                                                 
                                                                 
Konečné pořadí                                                    
                                                                 
Poř Těl. spolek - klub Jména Počet Výhry Rem. Prohry Body Branky     Rozdíl
1. SC Svitávka 2 Hrdlička Jiří ml.   - Staněk Roman   6 5 0 1 15 26 : 17 9
2. Sokol Šitbořice 1 Starý Miroslav   - Topolář Marek     6 4 0 2 12 29 : 18 11
3. MO Svitávka 2 Richtr David     - Stibor Jan       6 4 0 2 12 27 : 17 10
4. Prima Nezamyslice 1 Přikryl Martin   - Přikryl Petr     6 4 0 2 12 27 : 20 7
5. Pankrác Praha 1 Jenšík Daniel   - Otčenášek Tomáš 6 2 0 4 6 23 : 19 4
6. Spartak Chrastava 1 Brodský Tomáš   - Hodáň Dalibor     6 2 0 4 6 20 : 31 -11
7. Favorit Brno 2 Kepák Pavel   - Zvolánek Robert 6 0 0 6 0 0 : 30 -30