o soutěži v kolové: ELITE Mistrovství kraje ZL a OL 2018 1. kolo       
 
       
  konané dne: 20.1.2018       v   Zlín-Prštné                          
  tělovýchovnou spolkem - klubem:           TJ Sokol Zlín-Prštné              
  hrací plocha: 10 x 11 m                 doba hry: 2   x 7   minut                    
                                                                 
Startující                                                    
                                                                 
  Těl. spolek - klub JMÉNO Č.REG. JMÉNO Č.REG.
1 MILO Olomouc 1       Petrůj Jiří                       217 Vokurka Milan                   218
2 MILO Olomouc 2       Tomeček Karel                       9824 Petrůj Radek                   219
3 MILO Olomouc 3       Kouba Zbyněk                       21292 Přidal Radek                   21434
4 Spartak Přerov 3       Bubeník Radek                       118 Gajdoš Robert                   117
5 Spartak Přerov 4       Pánek Libor                       115 Karas Matěj                   8193
6 Spartak Přerov 5       Nitsche Michal                       19925 Zatloukal Filip                   7439
7 PRIMA Nezamyslice       Prusenovský Lukáš                       18519 Prusenovský Tomáš                   18518
8 Sokol Zlín-Prštné 4       Vavruša Radim                       12051 Dušek Petr                   11969
9 Sokol Zlín-Prštné 5       Landt Jiří                       376 Otásek Dominik                   19236
                                                                 
Rozhodčí                                                    
                                                                 
  Hlavní rozhodčí: Navrátil Ladislav                   Rozhodčí:   Landt Pavel          
  Časoměřič: Navrátil Ladislav                       Ondlevec Jiří          
  Zapisovatel: Navrátil Ladislav                       Petrůj Jiří              
                                                                 
                                                                 
Výsledky                                                    
                                 
  Těl. spolek - klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Branky Místo
1 MILO Olomouc 1       8 : 1 5 : 0 6 : 4 6 : 2 6 : 1 3 : 0 3 : 2 4 : 5 21 41 : 15 1
2 MILO Olomouc 2 1 : 8   :   5 : 0 3 : 6 4 : 2 6 : 2 2 : 4 1 : 3 4 : 5 9 26 : 30 7
3 MILO Olomouc 3 0 : 5 0 : 5   :   0 : 5 0 : 5 0 : 5 0 : 5 0 : 5 0 : 5 0 0 : 40 9
4 Spartak Přerov 3 4 : 6 6 : 3 5 : 0   :   4 : 3 9 : 2 6 : 2 2 : 2 1 : 7 16 37 : 25 3
5 Spartak Přerov 4 2 : 6 2 : 4 5 : 0 3 : 4   :   8 : 3 7 : 1 6 : 2 6 : 3 15 39 : 23 5
6 Spartak Přerov 5 1 : 6 2 : 6 5 : 0 2 : 9 3 : 8   :   2 : 3 0 : 7 1 : 10 3 16 : 49 8
7 PRIMA Nezamyslice 0 : 3 4 : 2 5 : 0 2 : 6 1 : 7 3 : 2   :   1 : 5 4 : 3 12 20 : 28 6
8 Sokol Zlín-Prštné 4 2 : 3 3 : 1 5 : 0 2 : 2 2 : 6 7 : 0 5 : 1   :   5 : 3 16 31 : 16 2
9 Sokol Zlín-Prštné 5 5 : 4 5 : 4 5 : 0 7 : 1 3 : 6 10 : 1 3 : 4 3 : 5   :   15 41 : 25 4
                                                                 
Různé                                         kontrola 107 251 : 251  
  MK ZLK+OLK se hraje na více kol:                                                  
  o pořadí v jednotlivém kole na 2. a 3. místě rozhoduje brankový rozdíl                    
  o pořadí na 4. a 5. místě rozhoduje brankový rozdíl a následně pak vyšší počet vstřelených branek
  MILO Olomouc 3: omluveni z důvodu nemoci                                        
  Turnaj proběhl bez zranění. Nebyla udělena žádná žlutá ani červená karta.              
                                                                   
  Za pořadatele:                             Rozhodčí:                          
                                                                 
                                                                 
                                                                 
Konečné pořadí                                                    
                                                                 
Poř Družstvo Jména Počet Výhry Rem. Prohry Body Branky     Místo
1. MILO Olomouc 1 Petrůj Jiří       - Vokurka Milan     8 7 0 1 21 41 : 15 26
2. Sokol Zlín-Prštné 4 Vavruša Radim   - Dušek Petr     8 5 1 2 16 31 : 16 15
3. Spartak Přerov 3 Bubeník Radek   - Gajdoš Robert     8 5 1 2 16 37 : 25 12
4. Sokol Zlín-Prštné 5 Landt Jiří       - Otásek Dominik 8 5 0 3 15 41 : 25 16
5. Spartak Přerov 4 Pánek Libor     - Karas Matěj     8 5 0 3 15 39 : 23 16
6. PRIMA Nezamyslice Prusenovský Lukáš - Prusenovský Tomáš 8 4 0 4 12 20 : 28 -8
7. MILO Olomouc 2 Tomeček Karel   - Petrůj Radek     8 3 0 5 9 26 : 30 -4
8. Spartak Přerov 5 Nitsche Michal   - Zatloukal Filip     8 1 0 7 3 16 : 49 -33
8. MILO Olomouc 3 Kouba Zbyněk   - Přidal Radek     8 0 0 8 0 0 : 40 -40