PROTOKOL - ČESKÝ SVAZ CYKLISTIKY  
                                                                 
  o soutěži v kolové:  
CZE-Pohár žáků - oblast Čechy - 4.kvalifikační turnaj
  konané dne: 13.1.2018       v   Chodov                            
  tělovýchovnou jednotou - klubem:           TJ SK Chodsko - oddíl kolové                    
  hrací plocha: 11 x 14 m                 doba hry:     2 x   5 minut              
                                                                 
Startující                                                                
                                                                 
                                                                 
A Těl. spolek - klub Jméno Č.Reg. Jméno Č.Reg.
A1 SK Chodsko 1       Holar Jan                       21067 Kobes Martin                   21068
A2 SK Chodsko 3       Svoboda Vít                       10060839 Rabas Adam                   21437
A3 Spartak Chrastava 1     Herr Adam                       21365 Pospíšil Lukáš                   20584
A4 START Plzeň 2       Ruttner Marek                       1601476 Vlasák Karel                   21882
A5 Pankrác Praha 2       Stezka Hugo                       1601309 Trenčínský Samuel                   21279
A6 START Plzeň 3       Polívka Tomáš                       1601478 Špeta Petr                   1601477
                                                                   
B1 START Plzeň 1       Plh Vítězslav                       1601475 Stelzer Alex                   21881
B2 Pankrác Praha 1       Stevens Danny                       20843 Bezdiček Dominik                   1601308
B3 SK Chodsko 2       Knopp Tomáš                       21066 Pluhař Matěj                   21189
B4 Spartak Chrastava 2     Málek Petr                       20556 Rožec Matěj                   20559
B5 Spartak Chrastava 3     Vaner Filip                       21361 Zubr Filip                   21363
B6 Chrastava/Plzeň       Rajniš Vít                       1,01E+08 Chumchal Daniel                   xxx
                                                                 
Výsledky - základní skupina "A"                      
                                                                 
                                         
  Těl. spolek - klub A1 A2 A3 A4 A5 A6             9 Body Branky     Místo
A1 SK Chodsko 1       8 : 0 1 : 7 4 : 0 3 : 1 4 : 0               :   12 20 : 8 2
A2 SK Chodsko 3 0 : 8   :   0 : 13 0 : 3 0 : 6 1 : 2               :   0 1 : 32 6
A3 Spartak Chrastava 1 7 : 1 13 : 0   :   6 : 0 9 : 0 9 : 0               :   15 44 : 1 1
A4 START Plzeň 2 0 : 4 3 : 0 0 : 6   :   2 : 1 1 : 1               :   7 6 : 12 3
A5 Pankrác Praha 2 1 : 3 6 : 0 0 : 9 1 : 2   :   1 : 1               :   4 9 : 15 5
A6 START Plzeň 3 0 : 4 2 : 1 0 : 9 1 : 1 1 : 1   :                 :   5 4 : 16 4
                                                      kontrola 43 84 : 84  
                                                                 
Výsledky - základní skupina "B"                      
                                                                 
                                         
  Těl. spolek - klub B1 B2 B3 B4 B5 B6                   Body Branky Místo
B1 START Plzeň 1       3 : 3 5 : 2 1 : 5 1 : 0 9 : 0                   10 19 : 10 2
B2 Pankrác Praha 1 3 : 3   :   2 : 1 1 : 4 2 : 6 2 : 0                   7 10 : 14 4
B3 SK Chodsko 2 2 : 5 1 : 2   :   0 : 9 0 : 2 2 : 0                   3 5 : 18 5
B4 Spartak Chrastava 2 5 : 1 4 : 1 9 : 0   :   8 : 0 14 : 0                   15 40 : 2 1
B5 Spartak Chrastava 3 0 : 1 6 : 2 2 : 0 0 : 8   :   8 : 0                   9 16 : 11 3
B6 Chrastava/Plzeň 0 : 9 0 : 2 0 : 2 0 : 14 0 : 8   :                     0 0 : 35 6
                                                      kontrola 44 90 : 90  
Utkání o umístění                    
                                                                 
  Utkání o 11. a 12. místo  6.A - 6.B                                         Poločas Výsledek  
  SK Chodsko 3     : Chrastava/Plzeň                                     1 : 0 2 : 0  
                            4M údery a konečný výsledek                         :     :    
                                                                 
                                                                 
  Utkání o 9. a 10. místo  5.A - 5.B                                         Poločas Výsledek  
  Pankrác Praha 2     : SK Chodsko 2                                     0 : 0 0 : 0  
                            4M údery a konečný výsledek                       0 : 1 0 : 1  
                                                                 
  Utkání o 7. a 8. místo  4.A - 4.B                                         Poločas Výsledek  
  START Plzeň 3     : Pankrác Praha 1                                     1 : 1 1 : 4  
                            4M údery a konečný výsledek                         :     :    
                                                                 
  Utkání o 5. a 6. místo  3.A - 3.B                                         Poločas Výsledek  
  START Plzeň 2     : Spartak Chrastava 3                                     , : 1 0 : 2  
                            4M údery a konečný výsledek                         :     :    
                                                                 
  Utkání o 3. a 4. místo 2.A - 2.B                                         Poločas Výsledek  
  SK Chodsko 1     : START Plzeň 1                                     0 : 0 2 : 0  
                            4M údery a konečný výsledek                         :     :    
                                                                 
  Utkání o 1. a 2. místo  1.A - 1.B                                         Poločas Výsledek  
  Spartak Chrastava 1   : Spartak Chrastava 2                                     2 : 0 2 : 1  
                            4M údery a konečný výsledek                         :     :    
                                                                 
                                                                 
Konečné pořadí                                                    
                                                                 
Těl. spolek - klub     Jméno Č.Reg. Jméno Č.Reg.  
1. Spartak Chrastava 1     Herr Adam                   21365     Pospíšil Lukáš 20584  
2. Spartak Chrastava 2     Málek Petr                       20556         Rožec Matěj                   20559  
3. SK Chodsko 1       Holar Jan                   21067     Kobes Martin               21068  
4. START Plzeň 1       Plh Vítězslav                   1601475     Stelzer Alex               21881  
5. Spartak Chrastava 3     Vaner Filip                   21361     Zubr Filip               21363  
6. START Plzeň 2       Ruttner Marek                   1601476     Vlasák Karel               21882  
7. Pankrác Praha 1       Stevens Danny                   20843     Bezdiček Dominik               1601308  
8. START Plzeň 3       Polívka Tomáš                   1601478     Špeta Petr               1601477  
9. SK Chodsko 2       Knopp Tomáš                   21066     Pluhař Matěj               21189  
10. Pankrác Praha 2       Stezka Hugo                   1601309     Trenčínský Samuel               21279  
11. SK Chodsko 3       Svoboda Vít                   10060839     Rabas Adam               21437  
12. Chrastava/Plzeň       Rajniš Vít                   1,01E+08     Chumchal Daniel               xxx